Wydarzenia

Szanowni Absolwenci Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystości wręczenia dyplomów ukończenia studiów w Politechnice Warszawskiej.

W czwartek 15 stycznia 2014r. odbyło się XXII Spotkanie Zawodowe organizowane przez Stowarzyszenie Absolwentów, tym razem pt. „Pierwszy milion masz w głowie.

Spotkanie odbędzie się w ramach realizacji umowy o współpracy WEiTI - IBM Polska.

Sprawdź jaki był wkład naukowców Wydziału w tworzenie instrumentu kosmicznego MUPUS - wielozadaniowego przyrządu do pomiarów własności fizycznych jądra komety.

Magister inż. Marcin Ziembicki oraz doktor inż. Michał Dziewiecki opowiadają o szczegółach udziału w międzynarodowych eksperymentach fizyki wysokich energii.

Przypominamy, iż termin składania dokumentów na studia III stopnia rozpoczynające się w semestrze letnim 2015 mija 30.01.2015 r.

W dniach 23-25 stycznia (piątek-niedziela) na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych odbył się konkurs tworzenia gier – PolyJam.

W dniu 20 stycznia 2015 r. w Audytorium Centralnym WEiTI PW odbyła się konferencja „MOC MOOCów – czas na polską platformę”. Wydarzenie to było pierwszym etapem ogólnonarodowego projektu, jakim jest stworzenie w Polsce Platformy MOOC (Massive Open On-line Courses).

Głównym organizatorem konferencji PReMI - Pattern Recognition and Machine Intelligence - jest Politechnika Warszawska

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych oficjalnie dołączył do grona uczelni biorących udział w programie LabVIEW Academy prowadzonym przez firmę National Instruments.

Zachęcamy do obejrzenia prezentacji "Jak zdobywać klientów", a także do udziału w kolejnych coachingowych spotkaniach naszych Absolwentów

Politechnikę Warszawską reprezentowali: prof. Rajmund Bacewicz, Prorektor ds. Nauki, a także pracownicy Instytutu Radioelektroniki naszego Wydziału: prof. Wiesław Winiecki, kierownik projektu RADCARE oraz profesorowie Yevhen Yashchyshyn i Roman Z. Morawski

Zobacz jak Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej pozwala ambitnej i uzdolnionej młodzieży rozwijać pasje oraz zdobywać wiedze i ciekawe doświadczenie.