Wydarzenia

Zapraszamy 1 października 2019 r. o godz. 16:30 do gmachu Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych

Rozwój algorytmów sztucznej inteligencji oraz zastosowanie ich do analizy danych to główne zadania Szanghajsko-Warszawskiego Laboratorium Sztucznej Inteligencji, które powstało na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Podczas najbliższej edycji konferencji SCS już po raz kolejny odbędzie się konkurs CTF (Capture The Flag).

Adiunkt w Instytucie Informatyki naszego Wydziału otrzymał stypendium Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznawane młodym badaczom posiadającym bogaty dorobek naukowy w skali międzynarodowej

Wydarzenie poświęcone jest tworzeniu gier komputerowych.

Mamy przyjemność poinformować, że Ministerstwo Cyfryzacji poleca nasz nowy kierunek studiów - CYBERBEZPIECZEŃSTWO.

Znamy już wyniki Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2019! Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych zwycięża w kategorii "Automatyka i robotyka" oraz "Elektronika i telekomunikacja".

Zgłoszenia studentów są przyjmowane jeszcze do 3 kwietnia 2019 r.

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, w konsorcjum z rodzimym spin-off’em firmą ChipCraft Sp. z o.o. oraz firmą Inowatronika Tomasz Radomski, został laureatem w największym i prestiżowym konkursie Galileo Masters wspierającym komercyjne wykorzystanie nawigacji satelitarnej.