Wydarzenia

W czwartek 18 października 2018 r. w Audytorium Centralnym WEiTI odbyło się wyjątkowe spotkanie, które zainaugurowało innowacyjne zajęcia projektowe "Od pomysłu do demonstratora".

4 października 2018 r. po raz trzynasty świętowaliśmy Dzień Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych. Towarzyszyła nam piękna – choć już nie najcieplejsza – jesienna aura!

W dniu 1 października 2018 r. uroczyście zainaugurowaliśmy rok akademicki 2018/2019. Absolwenci Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych PW otrzymali dyplomy

Cyfrowa Czytelnia WEiTI prezentuje wystawę fotografii pt. "Uniwersytety europejskie od ogółu do szczegółu"

Prace remontowe na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych powoli zbliżają się do końca. Z przyjemnością prezentujemy ich efekty!

Student naszego Wydziału poprowadził biegacza Aleksandra Kossakowskiego po złoty medal Mistrzostw Europy w kategorii osób niewidomych i niedowidzących! Serdecznie gratulujemy!

Doktorant naszego wydziału, mgr inż. Andrzej Manujło ukończył prestiżowy program TopMinds współorganizowany przez Polsko-Amerykańską Komisję Fulbrighta, Stowarzyszenie Top 500 Innovators oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Został wybrany spośród 300 najlepszych doktorantów i studentów z całej Polski.

W drugiej połowie lipca 2018 r. na naszym Wydziale odbyły się zajęcia w ramach szkół letnich. W tej pionierskiej inicjatywie wzięli udział goście z Chin.

W dniach 18-20 czerwca 2018 r. na WEiTI odbyła się XV Jubileuszowa Konferencja „Czujniki Optoelektroniczne i Elektroniczne – COE2018” zorganizowana przez Instytut Systemów Elektronicznych. Wzięły w niej udział 64 osoby, w tym 6 osób z zagranicy.

Naukowcy z WEiTI po raz kolejny wyróżnili się podczas konkursów na najlepszą pracę doktorską oraz najlepszy referat zaprezentowany przez młodego autora!

W piątek 29 czerwca 2018 r. w Audytorium Centralnym Gmachu Elektroniki PW odbyło się VIII Zwyczajne Walne Zebranie Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół WEiTI PW - ELKA. Obok corocznych czynności sprawozdawczych, podjęto dwie kluczowe decyzje

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej po raz 26. przyznała stypendia START dla najzdolniejszych młodych naukowców z całej Polski.  Wśród nich nie zabrakło przedstawiciela naszego Wydziału!

Wielkie święto studentów odbyło się 17 maja 2018 przed Gmachem Elektroniki.

„Optoelektroniczny monitoring stanu pacjenta w rezonansie magnetycznym” OPTO-SPARE zdobył drugą nagrodę na wystawie Photonics Innovation Village 2018, podczas jednej z największych konferencji fotonicznych w Europie!

W Czytelni cyfrowej WEiTI pojawiła się nowa wystawa! Tym razem można obejrzeć prace Jerzego Majchrowskiego

Znamy już wyniki Rankingu Studiów Inżynierskich! Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych z najlepszą Informatyką w Polsce. Elektronika i Telekomunikacja oraz Inżynieria Biomedyczna na WEiTI również w ścisłej czołówce! 

W dniach 7-8 kwietnia 2018 r. Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych otworzył swoje drzwi dla kandydatów na studia!

6 kwietnia 2018 r. Minister Finansów prof. dr hab. Teresa Czerwińska i Dziekan prof. dr hab. inż. Krzysztof Zaremba podpisali porozumienie w zakresie działalności edukacyjnej, naukowej i badawczej.

W sobotę 3 marca 2018 r. odbyło się wyjątkowe Spotkanie Absolwentów. W wydarzeniu wzięło udział ponad 280 byłych studentów Wydziału z Polski i zagranicy