Opinie studentów

Opinie studentów

Wobec ogromnych zmian w nauczaniu techniki cyfrowej względem poprzednich programów dydaktycznych, autorzy reformy — w celu obiektywnego podsumowania jej efektów — czekali na pierwsze opinie studentów. Z satysfakcją należy stwierdzić, że są one bardzo pozytywne. Studenci z dużym uznaniem wypowiadają się o obu przedmiotach (Układach logicznych i Układach cyfrowych). Układy logiczne w dotychczasowych realizacjach uzyskiwały oceny: 4,70 (wykład) i 5,00 (wykładowca), a Układy cyfrowe: 4,85 (wykład) i 4,94 (wykładowca).

Charakterystyczne są (bardzo liczne) wypowiedzi studentów, zarówno o samych wykładach, jak i zespole prowadzącym zajęcia.

Przykładowo:

  • Wykład zaliczyłbym do nieprzeciętnych. Wykładowca to osoba, która na długo pozostanie w pamięci swoich studentów. Humor i partnerska atmosfera w czasie wykładów sprzyjała efektywnej nauce. Może nie zawsze wszystko na wykładzie było jasne i klarowne, ale wykładowca robił wszystko aby ułatwić studentom przyswojenie materiału.
  • W polu obok brakuje opcji „rewelacyjne”. Wykładowca okazał się osobą, która w niezwykle zrozumiały sposób przekazywała wiedzę,omawiając wszystko na odpowiedniej liczbie przykładów.
  • Genialnie prowadzone wykłady, sprawiające, że student dobrze się na nich czuje i z chęcią przychodzi.
  • Interesujący wykład, dobrze zorganizowany i prowadzony, fantastyczne podejście prowadzącego do studentów.