"Zerówka" 9-23 września 2016 w Bieszczadach – wędrowny obóz dla nowych Studentów!

A gdyby tak rzucić wszystko, wyjechać w Bieszczady i spędzić ostatnie tygodnie wakacji w fantastycznej atmosferze? :)

Akademicki Klub Turystyczny MALUCH zaprasza nowych Studentów Politechniki Warszawskiej na niezwykły obóz wędrowny, który odbędzie się w dniach 9-23 września 2016!

Jest to doskonała okazja, aby nawiązać nowe znajomości i zintegrować się podczas tygodniowej wędrówki przez bieszczadzkie szlaki i bezdroża (w planie podróży między innymi: Ustrzyki Górne, Połonina Wetlińska, Cisna, Komańcza) oraz tygodniowego wypoczynku w klimatycznej Chatce w Ropiance.

Przygoda gwarantowana! Uczestnicy obozu będą spali w namiotach, gotowali na ognisku, a nierzadko będą musieli posłużyć się mapą i kompasem.

Trasa jest idealna zarówno dla doświadczonych turystów jak i dla tych, którzy w turystyce górskiej stawiają swoje pierwsze kroki. Być może survivalowe elementy zainspirują kogoś do zaplanowania wyprawy na Kaukaz lub mongolskie stepy?

Jesteś pod dobrymi skrzydłami! A.K.T. MALUCH istnieje już ponad 50 lat i nieprzerwanie podróżuje po wszystkich zakątkach Polski i świata! Podobne wędrowne obozy organizowane były na Ukrainie, w Bułgarii, Armenii czy Gruzji. Aby dowiedzieć się więcej o klubie, który funkcjonuje na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych zapraszamy na >>STRONĘ INTERNETOWĄ!

Koszt wyjazdu: 350 PLN

Jak się zapisać?

Zapisy przyjmowane są pod adresem mailowym organizatorów:

Jakub Jakóbczyk: kub.jakobczyk@gmail.com

Kaja Roman: kajairoman@gmail.com

Obowiązkowe spotkanie organizacyjne odbędzie się 24 sierpnia o godz. 17 w sali 133A Gmachu Elektroniki i Technik Informacyjnych (WEiTI)

Już teraz chcesz wiedzieć, co należy ze sobą zabrać? Wszystkie niezbędne informacje uzyskasz >>TUTAJ!