Dołącz do Targów Pracy i Praktyk WEiTI

W Targach Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków naszych targach udział bierze prawie 70 wystawców. Wiele przedsiębiorstw występuje na targach już po raz kolejny z rzędu. Są to firmy z sektora IT, elektroniki, bankowości, konsultingu, HR z kraju i z zagranicy.

Udział w Targach Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków na WEiTI PW daje możliwość zaprezentowania się przedsiębiorstw i ich wyrobów wśród ok. 3000 studentów, którzy wkrótce ukończą studia i staną się potencjalnymi pracownikami lub odbiorcami ich produktów.

Na tę wydziałową imprezę zapraszani są również absolwenci naszego wydziału oraz z innych zbliżonych profilem kształcenia Wydziałów Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni z całej Polski.

Zainteresowanych udziałem prosimy o kontakt z p. Dorotą Myko:

d.myko@elka.pw.edu.pl

tel. 22 234 70 81

Najbliższe XVII Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków planowane są na 29 lutego – 1 marca 2016 r.

Archiwum Targów Pracy i Praktyk