Instytut Telekomunikacji

Strona WWW Instytutu: http://www.tele.pw.edu.pl               Profil Instytutu w Bazie Wiedzy PW

Dyrektor Instytutu 
 prof. dr hab. inż. Jerzy Siuzdak
tel: +48 22 234 7868
e-mail: j.siuzdak@tele.pw.edu.pl
Gmach Elektroniki, pok. 510
Zastępca Dyrektora ds. Ogólnych
doc. dr inż. Mirosław Słomiński
tel: +48 22 234 7868
e-mail: M.Slominski@tele.pw.edu.pl 
Gmach Elektroniki, pok. 510
Sekretariat Instytutu
mgr Zuzanna Mazek
tel: +48 22 234 7868
fax: +48 22 234 7477
e-mail: z.mazek@tele.pw.edu.pl .
Gmach Elektroniki, pok. 510
Zastępca Dyrektora ds. Kształcenia
 doc. dr inż. Sławomir Kula
tel: +48 22 234 7434
e-mail: S.Kula@tele.pw.edu.pl
Gmach Elektroniki, pok. 508
Sekretariat 
Małgorzata Kowalska
tel: +48 22 234 7434
fax: +48 22 234 7477
e-mail: M.Kowalska@tele.pw.edu.pl
Gmach Elektroniki, pok. 508
Pełnomocnik Kwestora 
mgr Justyna Milcarz-Błażyńska
tel: +48 22 234 6186
fax: +48 22 234 7477
e-mail: J.Blazynska@tele.pw.edu.pl
Gmach Elektroniki, pok. 406
Biblioteka Instytutu 
Małgorzata Kowalska
tel: +48 22 234 7434
e-mail: m.kowalska@tele.pw.edu.pl 
Gmach Elektroniki, pok. 405

Pracownicy Instytutu

 W skład Instytutu wchodzą:

  • Zakład Cyberbezpieczeństwa
  • Zakład Sieci i Usług Teleinformatycznych
  • Zakład Systemów Telekomunikacyjnych