Seminaria, wykłady, warsztaty

Zaproszenie na wykład "Transmisja danych z wykorzystaniem laserów VCSEL"

który odbędzie się 15 grudnia 2022 o godzinie 10.15, sala 146

SAMSUNG INNOVATION DAY 14.12.2022

14 grudnia, godz. 14:00, Audytorium Centralne WEiTI

Zapraszamy do udziału w Akademii ISSA Cloud Security

Zaproszenie na seminarium

Koło Naukowe Cyberbezpieczeństwa (KNCB) oraz Zakład Cyberbezpieczeństwa IT PW zapraszają do Akademii ISSA Cloud Security. 7 czerwca o godz. 18.00 w Audytorium Centralnym. Prelegentem będzie Artur Kuliński, architekt w zespole Customer Engineering Google Cloud.

Zaproszenie na wykład pt: "Wizja komputerowa w praktyce"

Zaproszenie na seminarium KNSI "GOLEM"

19.05.2022 o 18:15 zapraszamy do sali 105. Dr. hab. inż. Agnieszka Jastrzębska przybliży temat wizji komputerowej.

Zaproszenie na wykład prof. T.Trzcińskiego

Zaproszenie na wykład prof. Tomasza Trzcińskiego

12 maja br. o 18:15 w sali 105 naszego Wydziału prof. Tomasz Trzciński poprowadzi wykład pt:"Deep generative view on continual learning"

Wprowadzenie do obrazowania radarowego z wykorzystaniem metody Back Projection

Zaproszenie na seminarium wprowadzające do obrazowania radarowego.

12 maja o 15:00 zapraszamy na seminarium wprowadzającym do obrazowania radarowego z wykorzystaniem metody Back Projection.

Zaproszenie do Nocy Muzeów na Politechnice Warszawskiej

Zaproszenie na Noc Muzeów

Politechnika Warszawska fascynuje nie tylko za dnia. Podczas majowej Nocy Muzeów pokażemy miejsca, które zwykle pozostają niedostępne. Opowiemy o rzeczach, które pobudzą wyobraźnię.

Spotkanie z cyberbezpieczeństwem Agencji Wywiadu

Zaproszenie na spotkanie z przedstawicielami Agencji Wywiadu

Zapraszamy na spotkanie z szefem komórki cyberbezpieczeństwa w Agencji Wywiadu! Start: środa, 11.05.2022 godz. 18:15.

Threat intelligence informed cyber security – How strategy forms teams

Zaproszenie na spotkanie Koła Naukowego Bezpieczeństwa Informacyjnego

27 kwietnia 2022 18:15-20:00 zapraszamy na spotkanie z firmą Infineon pt: "Threat intelligence informed cyber security – How strategy forms teams"

Jak może wyglądać architektura laboratorium złośliwego oprogramowania z wykorzystaniem publicznie dostępnych narzędzi?

Zaproszenie na spotkanie KNBI

Budowa laboratorium malware może wydawać się trudnym i czasochłonnym procesem. Pora udowodnić, że jest inaczej. Zapraszamy na spotkanie 13 kwietnia br o 18:15.

AlphaZero - czyli jak sieci neuronowe grają w szachy

Zaproszenie na spotkanie KNSI "Golem"

Koło Naukowe Sztucznej Inteligencji "Golem" zaprasza do szachownicy. Inż. Krystian Kurek przybliży tajemnice treningów sieci neuronowych.

Z pamiętnika pentestera - krytyczne dziury w aplikacjach, spektakularne przejęcia domeny, siła socjotechniki

Zaproszenie na webinarium z zespołem cyberbezpieczeństwa KPMG

W środę, 30 marca br, o 18:15, zapraszamy na spotkanie z Zespołem Cyberbezpieczeństwa KPMG.

Co słychać w świecie open hardware?

Ilustracja zaproszenia na wykład

24.03 o 10:15 zapraszamy do sali 162. Wykład poprowadzi Łukasz Freciński z firmy Pine64.

Jak wykonuje się pentesty w dużych organizacjach?

Zaproszenie na spotkanie KNBI

Poznaj tajemnice wykonywania pentestów w dużych organizacjach. Zapraszamy na kolejne spotkanie Koła Naukowe Bezpieczeństwa Informacyjnego (KNBI). Tym razem prelegentem będzie Marek Zmysłowski, Penetration Testing Lead w Standard Character Bank.

Zaproszenie na spotkanie KNSI "Golem"

Dołącz do spotkania Koło Naukowe Sztucznej Inteligencji "Golem" już w czwartek, 17 marca, o 18:15.

Wprowadzenie do bezpieczeństwa aplikacji mobilnych - zaproszenie na webinarium

Koło Naukowe Bezpieczeństwa Informacyjnego zaprasza na otwarte spotkanie, na którym przybliżone zostaną kwestie związane z bezpieczeństwem aplikacji mobilnych.

PRZYWÓDZTWO IT – od Eksperta do Lidera 25 stycznia 2022

Interesujesz się zagadnieniami przywództwa w IT? Zapisz się na nowe studia podyplomowe. Już 11 stycznia możesz poznać tematykę podczas otwartego wykładu!

Najbliższe spotkanie, w formie zdalnej pt. mojeID, czyli e-tożsamość w usługach komercyjnych i publicznych.

Termin: 26.10.2021 godz. 16:00

14 listopada br. w Audytorium Centralnym Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych mieliśmy ogromną przyjemność gościć Panią Justynę Redełkiewicz-Musiał, ekspert w dziedzinie technologii satelitarnych.