Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki

Strona WWW Instytutu: http://www.imio.pw.edu.pl               Profil Instytutu w Bazie Wiedzy PW

Dyrektor Instytutu
prof. dr hab. inż. Michał Malinowski
tel. +48 22 234 7777
fax +48 22 234 6063 
e-mail M.Malinowski@elka.pw.edu.pl
kl. A, pok. 239
Sekretariat Ogólny 
Agnieszka Krzywosz
tel. +48 22 234 7777
fax +48 22 234 6063
e-mail sekretariat@imio.pw.edu.pl
pok. 239
Zastępca Dyrektora ds Naukowych 
dr hab. inż. Ryszard Piramidowicz
tel./fax +48 22 234 60 63
tel. +48 22 234 60 67
tel. +48 22 234 78 88
e-mail R.Piramidowicz@imio.pw.edu.pl 
pok. 240
Zastępca Dyrektora ds Dydaktycznych
dr inż. Sławomir Szostak
tel. +48 22 234 5349
fax +48 22 234 3652
e-mail S.Szostak@imio.pw.edu.pl
pok. 159
Sekretariat Dydaktyczny 
Anna Bednarek
tel./fax +48 22 234 36 52
tel. +48 22 234 53 49
e-mail A.Bednarek@imio.pw.edu.pl 
pok. 159
Pełnomocnik Kwestora 
Urszula Piotrkowicz
tel. +48 22 234 60 64
tel. +48 22 234 72 43
e-mail Piotrkowicz@imio.pw.edu.pl 
kl. A, pok. 236
Biblioteka Instytutu
Hanna Sater
tel. +48 22 234 60 18
e-mail H.Sater@imio.pw.edu.pl
kl. A, pok. 235

Pracownicy Instytutu

W skład instytutu wchodzą: