Zapraszamy na Warsztat „2014 Honeynet Project Workshop” organizowany wspólnie przez organizację Honeynet Project oraz CERT Polska, który odbędzie się w dniach 12-14 maja 2014r. w Warszawie.

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu rekrutacji na rok 2015/2016 na dwusemestralne studia w Kyungpook National University!

Marcin Żywek wygłosi wykład pod tytułem: Łącze radiowe systemu LTE - wprowadzenie

RobotChallenge to największy konkurs robotyki w Europie - 15 kategoriach startowały 574 roboty z całego świata (m.in. Tajwan, Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk i inne).

Serdecznie zapraszamy kandydatów na studia na prezentacje kół naukowych i laboratoriów w sobotę i niedzielę 23-24 kwietnia 2016 r. w godz. 10:00–14:00 w Gmachu Wydziału przy ul. Nowowiejskiej 15/19.

Kurs Salsy Kubańskiej organizowany przez Klub Studencki Amplitron został zorganizowany dla Ciebie!

Na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych głosowanie odbywa się poprzez Elektroniczny System Głosowania, który dostępny jest na stronie www.kreda.samorzad.elka.pw.edu.pl . Oddaj swój głos i miej wpływ na dydaktykę na naszym wydziale!

Oferta skierowana jest do studentów wszystkich semestrów. Zarówno takich, którzy mieli styczność z wybraną technologią i czują się pewnie w podjęciu pracy przy komercyjnym projekcie, ale także takich, którzy stawiają pierwsze kroki i chętnie skorzystają z oferowanych szkoleń.

Ruszyła jubileuszowa, X edycja prestiżowego w świecie naukowym Konkursu o Nagrodę im. Witolda Lipskiego. Konkurs adresowany jest do młodych, polskich naukowców-informatyków. W tegorocznej edycji zgłoszenia będą przyjmowane do 14 kwietnia br.

Serdecznie zapraszamy na wykłady prowadzone przez prof. Andrzeja Proskurowskiego z Department of Computer and Information Science, University of Oregon na temat: "From Algorithms to Theory and Back: Dynamic Programming, Width Parameters of Graphs, Monadic Second Order Logic, Abstract Data Types" (Termin: 19 maja - 5 czerwca 2014 r.)