Zapraszamy do udziału w Cybernetics, Bioengineering, Telemedecine Conference, która odbędzie się na WEiTI w dniach 8-9 maja 2014 r. http://cybemet.wordpress.com/

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniach Politechniki Warszawskiej nt. rozwoju kariery absolwentów.

Na dobry początek obchodów stulecia Politechnika Warszawska zachęca do udziału w dwóch konkursach: na Hasło Promujące Stulecie oraz Medal Stulecia

Centrum Studiów Zaawansowanych oraz Centrum Informatyzacji Politechniki Warszawskiej serdecznie zaprasza na cykl seminariów pt. Problemy, metody i obliczenia wielkoskalowe oraz wyzwania informatyki obsługującej takie zadania. Termin: marzec - czerwiec 2014

Polskie Towarzystwo Techniki Sensorowej ogłasza konkurs na najlepsze studenckie prace z zakresu aplikacji mikrosystemów i czujników. Zgłoszenia do 30 kwietnia 2014 r.

Każdy pracownik i student Politechniki Warszawskiej może podzielić się swoją opinią i uwagami.

Projekt Interweave to program wymiany studenckiej w ramach programu Erasmus Mundus (akcja 2), finansowany z Unii Europejskiej.

Wśród 45 projektów z najlepszych światowych uniwersytetów, które zostały wybrane w prestiżowym konkursie Microsoft Research i otrzymały granty na roczny dostęp do infrastruktury obliczeniowej Windows Azure.

Oznacza to, że wszystkie artykuły opublikowane przez polskich naukowców w czasopismach Springer w latach 2010-2014 mogą być bezpłatnie udostępniane w Internecie modelach otwartych (Open Access) oraz mogą być  archiwizowane  w Repozytorium  - Bazie Wiedzy PW.

Otrzymaliśmy informację o możliwości ubiegania się o .