Biuro Karier PW zaprasza na Spotkanie z Pracodawcą - Work & Travel USA wakacje 2013, środa, 9 stycznia 2013 r.

Biuro Karier zaprasza na Spotkanie z Pracodawcą - Program EURES (Praca w Europie), czwartek, 17 stycznia 2013 r.

Firma Connectmedica zaprasza studentów na cykl warsztatów dotyczących aplikacji mobilnych. Pierwsze ze spotkań „Śniadanie w Connectmedica” odbędzie się 19 stycznia 2013 r.

Klub Studencki Amplitron serdecznie zaprasza na Turniej Gier Komputerowych; poniedziałek - wtorek, 7-8 stycznia 2013 r.

Zapraszamy wszystkie Dziewczyny na styczniowe spotkanie Geek Girls Carrots z Joanną Skubisz, polską geek girl, entuzjastką wszystkiego, co związane z technologią, modą i kulturą Dalekiego Wschodu. Japonistką, która marząc o karierze w służbie dyplomatyczniej, stała się specjalistką od PR’u wiodących firm technologicznych w Japonii; poniedziałek, 7 stycznia 2013 r.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Boomeranga, tym razem z profesorem Andrzejem Jajszczykiem, dyrektorem Narodowego Centrum Nauki, czwartek, 10 stycznia 2013, godz.. 17:30

Wszyscy studenci, którzy otrzymali pozytywną decyzję przyznania stypendium socjalnego, zwiększonego, specjalnego dla osób niepełnosprawnych proszeni są o odebranie decyzji administracyjnych do dnia 19 listopada 2012 r.