TEKLA PLUS zaprasza pracowników naukowych i naukowo – dydaktycznych do odbycia staży w przedsiębiorstwach, które mają siedzibę na terenie miasta stołecznego Warszawy.

Godzina Kodowania to możliwość zasmakowania prawdziwej informatyki w czasie 60 minut. Wystarczy godzina i dostęp do Internetu, aby przyłączyć się do wspólnej zabawy 9-15 grudnia 2013 r.

W czwartek 5 grudnia 2013 r. odbyło się XII Spotkanie Zawodowe organizowane przez Stowarzyszenie Absolwentów, tym razem pt. „Umiejętności przywódcze. Naszym prelegentem była p. Dorota Hoffmann (Hoffmann Consulting): absolwentka WEiTI PW, obecnie pracująca jako konsultant i trener w projektach przekształceń organizacyjnych, specjalistka coachingu menedżerów w organizacjach o złożonej strukturze, wykorzystująca w swojej pracy 20-letnie doświadczenie na stanowiskach menedżerskich w różnych firmach m.in. HP.

W czwartek 6 marca 2014 r. odbyło się XIV Spotkanie Zawodowe organizowane przez Stowarzyszenie Absolwentów, tym razem pt. „Jak wykorzystać swoje talenty. Naszym prelegentem był p. Jerzy Kostowski (JEKOS) - absolwent PW.

Jeżeli interesujesz się nowymi technologiami oraz wiesz, które rozwiązania są najlepsze, nie czekaj i już dziś wyraź chęć uczestnictwa!

W czwartek 10 kwietnia 2014r. odbyło się XV Spotkanie Zawodowe organizowane przez Stowarzyszenie Absolwentów, tym razem pt. „Tworzenie strategii firmy. Naszymi prelegentami byli konsultanci z firmy McKinsey: p. Piotr Bielaczyc (absolwent WEiTI PW i SGH) i p. Tomasz Jurkanis (absolwent Politechniki Wrocławskiej i INSEAD),

Informujemy, że w dniach od 6 do 10 grudnia 2013 r. będą prowadzone prace modernizacyjne sieci WiFi. W związku z tym sieć będzie niedostępna dla użytkowników. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Centrum Studiów Zaawansowanych zaprasza na Konwersatorium PW, które odbędzie się w czwartek, 12 grudnia 2013 r. o godz. 16.15 w sali nr 134 Gmachu Głównego PW.

Sieć aniołów biznesu Lewiatan Business Angels wspólnie z Konfederacją Lewiatan oraz Wydziałem Matematyki i Nauk Informacyjnych PW zapraszają pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów na seminarium dotyczące komercjalizacji nauki, 10 grudnia 2013 r.

Stowarzyszenie Studentów BEST i Accenture zapraszają na spotkanie, wtorek, 10 grudnia 2013r.