Klub Studencki Amplitron zaprasza na ostatni w tym semestrze Turniej Bilardowy! Eliminacje odbędą się w dniach 2-5 oraz 9-12 grudnia 2013 r., w godzinach wieczornych (od 18 do max. 22).

Zapraszamy do zapoznania się z - dostępne po zalogowaniu się. Decyzje administracyjne będą dostępne w drugim tygodniu grudnia.

Studenci Politechniki Warszawskiej po raz kolejny docenili najlepszych nauczycieli akademickich z naszej uczelni. Zwycięzcami konkursu na WEiTI zostali: w kategorii Wykładowca: prof. dr hab. inż. Tadeusz Łuba, w kategorii Prowadzący ćwiczenia, laboratoria, projekty: mgr inż. Danuta Ojrzeńska-Wójter. Serdecznie gratulujemy.

W związku z przełączeniami zasilania rozdzielnicy głównej, w dniu 26/27.11.2013 r. (wtorek/środa) w godz. 20:00-07:00 nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej do Gmachu Elektroniki.

Krajowa Rada Koordynatorów Projektów Badawczych UE (www.krab.edu.pl) serdecznie zaprasza do udziału w X Sympozjum KRAB, którego współorganizatorem i gospodarzem jest Politechnika Warszawska.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne Centrum Współpracy Międzynarodowej dotyczące oferty programów wymiany dostępnych dla studentów PW (LPP - Erasmus, ATHENS, NUPACE, Leonardo da Vinci, etc.), środa, 27 listopada 2013 r.

Zapraszamy na szkolenie, które odbędzie się 28 listopada 2013 r. (czwartek), w godzinach 9.00–12.30 w sali 101 w Gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych PW.

Klub Amplitron zaprasza na Turniej Magic the Gathering, który odbędzie się 28 listopada 2013 r. o godzinie 17:00.

Szukacie pomysłu na temat pracy dyplomowej? A może chcielibyście poznać imię swojej drugiej połówki? Przyjdźcie do Klubu Amplitron a wywróżymy Wam znacznie więcej, piątek, 29 listopada 2013 r.

Myślisz o założeniu własnej działalności ? A może jesteś kandydatem na pracownika bądź już pracujesz i masz w związku z tym pytania z zakresu prawa pracy? Biuro Karier zaprasza na konsultacje z prawnikiem,  25-27 listopada 2013 r.