W dniach 22-24 września br. już po raz piąty w Gmachu naszego Wydziału, a po raz dziewiąty w ogóle, odbędzie się konferencja Young Scientists Towards the Challenges of Modern Technology.

W imieniu Stowarzyszenia Absolwentów G8 & G20 zapraszamy na dziesiątą edycję G200 Youth Forum.

Do wzięcia udziału w specjalnym panelu Student Forum organizatorzy zapraszają szczególnie studentów będących obecnie w trakcie pisania dyplomu inżynierskiego lub pracy magisterskiej.

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych PW po raz drugi był partnerem merytorycznym Olimpiady Wiedzy o Internecie Net Masters Cup. Wielki Finał odbył się 17 czerwca br. w Warszawie.

Studenckie Koło Inżynierii Kosmicznej „SKIK” poszukuje nowych członków do zasilenia zespołu!

Procter & Gamble zatrudni kolejnych kilkadziesiąt osób w warszawskim Centrum Planowania.

W dniu 4 czerwca 2014 r. w Gmachu Elektroniki odbędzie się druga
Konferencja Studenckich Kół Naukowych.

Zajęcia w ramach letniej szkoły będą trwać w dniach 24-30 sierpnia 2014 r.

5 czerwca 2014 roku odbył się Finał konkursu ABB IT Challenge 2014 adresowanego do studentów informatyki i kierunków pokrewnych. O miejsce w Finale walczyło 10 zespołów studenckich.

Konferencja, zorganizowana przez Wydziałową Radę Samorządu oraz Radę Kół Naukowych WEiTI, odbyła się 4 czerwca 2014 r. w Audytorium Centralnym Gmachu Elektroniki.