Zapraszamy do udziału w Cybernetics, Bioengineering, Telemedecine Conference, która odbędzie się na WEiTI w dniach  8-9 maja 2014 r. http://cybemet.wordpress.com/

Baltic Summer School odbywać się będzie w dniach od 21 lipca do 4 sierpnia 2014 r.

Centrum Współpracy Międzynarodowej zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące oferty programów wymiany międzynarodowej, poniedziałek, 14 kwietnia 2014 r.

Obowiązkowe szkolenie BHP nowo przyjętych studentów studiów stacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia odbędzie się w dniach 13–17 marca 2014 r.

Harmonogram składania Oświadczeń studenta o spełnianiu warunków do podjęcia i kontynuowania studiów stacjonarnych w uczelni publicznej bez wnoszenia opłat.

Akademia IT - adresowana do studentów chcących się rozwijać w branży IT.

Ruszyła jubileuszowa, X edycja prestiżowego w świecie naukowym Konkursu o Nagrodę im. Witolda Lipskiego. Konkurs adresowany jest do młodych, polskich naukowców-informatyków. W tegorocznej edycji zgłoszenia będą przyjmowane do 14 kwietnia br.

Szanowni Państwo z powodu choroby wykładowcy kurs prowadzony przez prof. Tomasza Kazmierskiego z University of Southampton, UK, na temat "Energy efficient many-core processor architectures" w dniach 31 marca – 11 kwietnia 2014 r. został odwołany. Nowy termin jeszcze nie został ustalony.

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych PW oraz Centrum Studiów Zaawansowanych PW zapraszają na wykład prof. Francka Leprevost pt.” Malevich’s Painted Squares and The Birch and Swinnerton-Dyer Conjecture” w dniu 21 marca 2014r.

25.03. 2014r.(wtorek) BĘDZIE DODATKOWYM DNIEM PRZYJMOWANIA OŚWIADCZEŃ STUDENTÓW, KTÓRZY NIE ZŁOŻYLI W WYZNACZONYM TERMINIE.

(OŚWIADCZENIE STUDENTA O SPEŁNIANIU WARUNKÓW DO PODJĘCIA I KONTYNUOWANIA STUDIÓW STACJONARNYCH)