P&G szuka inżynierów! Przyjdź na warsztat i weź udział w rekrutacji!

Obóz zimowy odbędzie się w dniach od 16 do 22 lutego 2014 r. w ośrodku EKWOS w Grębiszewie. Udział w obozie jest bezpłatny!

Japońska firma Rococo działająca w branży IT proponuje sponsorowany wyjazd na 2-letnie studia magisterskie do Japonii, a następnie 3-letni okres zatrudnienie w firmie na terenie Chin, Japonii oraz Filipin.

Projekt Interweave to program wymiany studenckiej w ramach programu Erasmus Mundus (akcja 2), finansowany z Unii Europejskiej. Uczelniami partnerskimi projektu jest 10 Uczelni z Europy i 10 uczelni z Azji.

Prosimy o odbiór decyzji administracyjnych dot. stypendium socjalnego do dnia 3 kwietnia 2014 r., w Dziekanacie ds. Studenckich (pok.119).

Nosisz się z zamiarem rozpoczęcia własnej działalności i masz w związku z tym pytania jakie kroki podjąć na początku drogi?Zamierzasz rozpocząć pracę albo już pracujesz i chciałbyś się dowiedzieć jakie ciążą na Tobie obowiązki, a jakie uprawnienia Ci przysługują?

W czwartek 16 stycznia 2014r. odbyło się XIII Spotkanie Zawodowe organizowane przez Stowarzyszenie Absolwentów, tym razem pt. „Budowanie zespołu. Naszą prelegentką była p. Dorota Jurzysta (Veni-Vidi), absolwentka WEiTI PW

Z tej okazji Klub zaprasza na wspólne świętowanie od 7.04 do 11.04.2014! W tym roku tematyka to „Cartoon Network i kreskówki, które kochamy”.

Serdecznie zapraszamy na prezentację systemu operacyjnego SailfishOS (sailfishos.org) oraz pracującego pod jego kontrolą sprzętu w dniu 29 maja 2014 r., czwartek, w godz. 10:15 - 12:00 w sali 133.