Nominacje i nagrody

Juliusz Bojarczuk stypendystą Ministra Edukacji i Nauki

Nasz student, Juliusz Bojarczuk, uzyskał stypendium Ministra Edukacji i Nauki na rok akademicki 2022/2023. Gratulujemy!

Nasi absolwenci nagrodzeni w XV Ogólnopolskim Konkursie Prac Dyplomowych Młodzi Innowacyjni

Mamy kolejne dobre wiadomości! Nasi absolwenci zostali nagrodzeni w XV Ogólnopolskim Konkursie Prac Dyplomowych Młodzi Innowacyjni 2023 organizowanym przez PIAP Sieć Badawcza Łukasiewicz!

Studenci WEiTI w gronie laureatów „Pereł Nauki”

Ministerstwo Edukacji i Nauki ogłosiło wyniki pierwszej edycji konkursu „Perły nauki”. W gronie laureatów znaleźli się dwaj studenci naszego wydziału: Juliusz Bojarczuk i Piotr Araszkiewicz.

Nagroda Ministra Szkolnictwa i Nauki w kategorii: „Znaczące osiągnięcia w zakresie działalności wdrożeniowej” dla zespołu z Instytutu Radioelektroniki i Technik Multimedialnych

Zwycięzcy Best Paper Award 2022 czasopisma Control Engineering Practice

Absolwenci WEiTI PW z nagrodami w IV edycji konkursu MON na najlepszą pracę naukową poświęconą cyberbezpieczeństwu i kryptologii

Czterech laureatów nagrody im. Mariana Rejewskiego!

Nagroda dla dr Mateusza Ostaszewskiego

Dr Mateusz Ostaszewski

Dr Mateusz Ostaszewski otrzymał Nagrodę im. Witolda Lipskiego. Wyróżnienie przyznawane jest młodym polskim informatykom przez Fundację Kościuszkowską.

Teatr Wielki dalej pod kierownictwem absolwenta WEiTI PW

Zdjęcie Waldemara Dąbrowskiego

Absolwent Naszego Wydziału mgr inż. Waldemar Dąbrowski otrzymał nominację na Dyrektor Teatru Wielkiego - Opery Narodowej na kolejną kadencję.

Waldemar Siwiński Prezydentem międzynarodowej organizacji IREG

Waldemar Siwiński

Waldemar Siwiński, absolwent Naszego Wydziału  został wybrany na Prezydenta międzynarodowej organizacji IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence.

Absolwentka WEiTI PW wśród 100 najważniejszych kobiet w cyberbezpieczeństwie w Europie

Joanna B.Karczewska i dyplom z wyróżnieniem

Joanna Barbara Karczewska, absolwentka naszego Wydziału, znalazła się na prestiżowej liście 100 najważniejszych kobiet w cyberbezpieczeństwie w Europie.

Absolwent WEiTI PW finalistą konkursu na najlepszego menadżera IT w Polsce

Dr inż. Radosaw Lipiński i otrzymane wyróżnienie

Dr inż. Radosław Lipiński znalazł się w gronie finalistów wiodącego ogólnopolskiego konkursu „IT Manager of Tomorrow Awards”. To nasz absolwent, który ukończył studia magisterskie w Instytucie Informatyki.

Tytuły profesorskie nadano trzem przedstawicielom naszego Wydziału. Są to: Maciej Ławryńczuk, Mateusz Malanowski i Janusz Marzec

Nagroda Warszawskiego Oddziału SEP

Medal dla Jerzego Słomczyńskiego (trzeci od prawej)

Zgodnie z uchwałą Zarządu Oddziału Warszawskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich (SEP), Pan Jerzy Słomczyński został nagrodzony medalem im. prof. Pawła Jana Nowackiego.

Anton Yahorau, Nozimbek Abdugofurov, Xiaohan Wan zwyciężyli w Huuuge Game Jam 2022

Zwycięska drużyna JUICY team

Nasi studenci zwyciężyli w Huuuge Game Jam 2022! Projekt SLAAAYm, autorstwa Anton Yahorau, Nozimbek Abdugofurov, Xiaohan Wan, był najlepszy!

Dyplom NATO SET Panel EWxcellence Award

Prof. Krzysztof Kulpa został wyróżniony prestiżową nagrodą NATO, SET Panel Excellence Award, za kierowanie serią wykładów NATO dotyczących technologii radarów pasywnych jako Lecture Series Director. Wykłady prowadzone były w latach 2017-2019 przez międzynarodowa grupę specjalistów.

Publikacja „Experimental Seaborne Passive Radar” wyróżniona jako Editor’s Choice Article.

Wyróżnienie Editor’s Choice Article

Publikacja „Experimental Seaborne Passive Radar” opisująca wykonane badania podczas ćwiczeń APART-GAS zorganizowanych na morzu Bałtyckim w ramach NATO została wyróżniona jako Editor’s Choice Article.

Nagroda dla inż. Dawida Zakrzewskiego

Dyplom dla inż. Dawida Zakrzewskiego

Praca dyplomowa "Wytwarzanie i badanie właściwości spektralnych i czujnikowych siatek Bragga w światłowodach specjalnych" inż. Dawida Zakrzewskiego zwyciężyła w ogólnopolskim Konkursie Superstar 4 Science 2021 pod patronatem IEEE i GovTech Polska w kategorii najbardziej naukowa praca.

Nowym przewodniczący Polskiego Komitetu Optoelektroniki SEP

Prof. Ryszard Piramidowicz został nowym przewodniczącym Polskiego Komitetu Optoelektroniki Stowarzyszenie Elektryków Polskich (PKOpto).

Karol Abratkiewicz otrzymał nagrodę wydawnictwa MDPI Sensors 2022 TRAVEL AWARD FOR POSTDOCS AND PHD STUDENTS

Karol Abratkiewicz, doktorant naszego Instytutu Systemów Elektronicznych otrzymał nagrodę wydawnictwa MDPI Sensors 2022 TRAVEL AWARD FOR POSTDOCS AND PHD STUDENTS w kategorii Remote Sensors and Radar Sensors.

Laureaci konkursu Agencji Wywiadu

Laureaci Time to Hack 2

Krzysztof Haładyn i Michał Szaknis zajęli drugie miejsce w rywalizacji dotyczącej cyberbezpieczeństwa.