Aktualności

Ogłoszenia

Rekrutacja na wyjazdy Erasmus+ w roku akademickim 2020/2021 (etap 2) do 27 kwietnia 2020

Trwa rekrutacja studentów na wyjazdy w ramach programu ERASMUS+ na rok akademicki 2020/2021 (etap 2) – zgłoszenia na wolne miejsca, roszady i przesunięcia.

Konkurs na granty badawcze BIOTECHMED-1

Konkurs został ogłoszony w ramach Priorytetowego Obszaru Badawczego_Biotechnologia i Inżynieria Biomedyczna (POB_BIB).

Biuro Dziekana, Dział Zamówień Publicznych i Dział Finansowy od 30 marca do odwołania będą dostępne we wtorki i czwartki w godzinach 10-14. W innych terminach prosimy o kontakt mailowy.

Biblioteka Główna, filie oraz biblioteki domów studenckich będą nieczynne w dniach 12 marca - 14 kwietnia 2020 r.

Narzędzia zdalnego nauczania

Podstawowe informacje o narzędziach udostępnianych i administrowanych przez Centrum Informatyzacji Politechniki Warszawskiej: https://www.ci.pw.edu.pl/Aktualnosci/Mozliwosci-w-zakresie-realizacji-zajec-zdalnych

17 marca 2020 roku odeszła od nas Pani profesor Natalia Golnik - Dziekan Wydziału Mechatroniki

Biuro Dziekana, Dział Zamówień Publicznych i Dział Finansowy będą dostępne w tygodniu 23-27 marca w poniedziałek, środę i piątek w godzinach 10:00-14:00. W pozostałych dniach/godzinach możliwy będzie tylko kontakt mailowy.

Rekrutacja na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2020/2021

  • Trwa rekrutacja studentów na wyjazdy w ramach programu ERASMUS+ na rok akademicki 2020/2021. Zgłoszenia należy składać do 5 kwietnia 2020.

Informacja o zalecanym trybie pracy jednostek organizacyjnych Wydziału w okresie obowiązywania Zarządzenia Rektora Politechniki Warszawskiej nr 16/20202 z dnia 11 marca 2020 r.

Politechnika Warszawska na pierwszym miejscu w europejskim rankingu EngiRank!

EngiRank - European Ranking Of Engineering Studies przygotowany został przez fundację Perspektywy we współpracy z FRSE (Foundation for the Development of the Education System). To pierwsza edycja tego zestawienia.

Zachęcamy studentów I roku studiów 1. stopnia do przystąpienia do elitarnego programu Szkoła Orłów na PW! Jednym z celów projektu jest stworzenie ścieżki kształcenia dla najlepszych studentów, na podstawie ich wyników uzyskanych na 1. roku studiów

Politechnika Warszawska i Siemens Sp. z o. o. zapraszają naukowców, zespoły badawcze oraz absolwentów studiów I i II stopnia do udziału w Konkursie o Nagrodę Siemensa

Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych zaprasza do udziału w kolejnej edycji studiów podyplomowych

Dzień Nauki Polskiej - 19 lutego!

W tym roku po raz pierwszy obchodzimy nowe święto państwowe. To święto ma stanowić inspirację do pójścia w ślady wybitnych polskich badaczy i wzmocnienie zainteresowania nauką

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe w Instytucie Informatyki WEiTI: "Java EE...", "Grafika komputerowa...", "Data Science...", "Big Data..." rozpoczynające się w semestrze letnim 2020L.

18 edycja Konkursu na najlepszą pracę doktorską z zakresu radiokomunikacji lub technik multimedialnych.

SJO PW zaprasza studentów na bezpłatne kursy językowe!

Obecnie trwają zapisy na kursy, które rozpoczną się w semestrze letnim 2019/2020 

Biblioteka WEiTI zaprasza do zapoznania się z nowościami

W styczniu br. w księgozbiorze biblioteki wydziałowej pojawiły się nowe tytuły.