Ogłoszenia

Zdobądź dwa dyplomy zamiast jednego! Możesz spełnić wymagania programowe dwóch uczelni w tym samym czasie, przez trzy lata na naszym Wydziale i przez rok w Kyungpook National University (Daegu, Korea).

Polski Komitet Optoelektroniki Stowarzyszenia Elektryków Polskich (SEP) organizuje Konkurs na najlepsze prace dyplomowe w szczególności dotyczące badań zjawisk podstawowych, technologii i konstrukcji przyrządów oraz metrologicznej aparatury optoelektronicznej.

Na terenie Politechniki Warszawskiej pojawiło się 12 nowych defibrylatorów, zakupionych w ramach Budżetu Partycypacyjnego PW. Nowoczesny sprzęt będzie służył pracownikom uczelni, studentom i okolicznym mieszkańcom.

Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych, Wydział Elektroniki i Technik Multimedialnych Politechniki Warszawskiej 

W sprawie wprowadzenia szczegółowych zasad punktowej oceny osiągnięć doktorantów

Największe w Europie wydarzenie dla kobiet w technologiach już 13-14 listopada!

Dodatkowa rekrutacja Erasmus+ na wyjazdy w semestrze letnim 2019/2020

Trwa dodatkowa rekrutacja na wyjazdy w ramach programu ERASMUS+ na semestr letni 2018/2019. Zgłoszenia należy składać do 14 listopada 2019.

12 października 2019 r. o godz. 11:00 w Małej Auli Gmachu Głównego PW odbędzie się ceremonia wręczenia dyplomów absolwentom WEiTI

Zaproszenie na szkolenie: „Informacja o konkursach i realizacji grantów z Narodowego Centrum Nauki”

Centrum Obsługi Projektów Politechniki Warszawskiej zaprasza bardzo serdecznie na szkolenie z Panią dr Martą Buchalską, ekspertem z Narodowego Centrum Nauki (NCN).

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe: Głębokie sieci neuronowe – zastosowania w mediach cyfrowych. Edycja 2019-2020

Weź udział w programie ATHENS!

Zachęcamy do wzięcia udziału w programie międzynarodowej wymiany studentów ATHENS. Rejestracja trwa do 1 października 2019.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 30.09.2019 r. w godzinach 07:00-8:00 nastąpi wyłączenie zasilania w pionie D, III piętro, w Gmachu WEiTI.

Zapraszamy na szóstą edycję studiów podyplomowych: Ochrona informacji w sieciach i systemach teleinformatycznych - projektowanie i audyt zabezpieczeń

Zakład Technologii Mikrosystemów i Materiałów Elektronicznych, Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki, WEiTI PW

Dnia 5 września 2019 r., nagle odszedł od nas, pełniąc do ostatnich dni życia swoje obowiązki akademickie

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe w Instytucie Telekomunikacji WEiTI: Podstawy telekomunikacji i teleinformatyki dla nie inżynierów 

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe w Instytucie Informatyki WEiTI: "Java EE – produkcja oprogramowania" oraz "Grafika komputerowa – metody i narzędzia"