Ogłoszenia

10 maja (środa), w godz. 12.15 - 14.00, w Audytorium Centralnym 

Kolejny kurs organizowany przez Akademię CISCO startuje już 14.05.2017! Zapraszamy!

Interesujesz się zagadnieniami telewizji cyfrowej i internetowej i wiążesz przyszłość z tą branżą? Jeśli tak, zapraszamy na warsztaty!

W dniach 21–23 kwietnia 2017 r. odbędzie się Ogólnopolska Akademicka Pielgrzymka na Jasną Górę pod hasłem "Wstań, głoś! Zaryzykujesz?"

 

Wszystkim Pracownikom, Studentom i Przyjaciołom Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych życzymy wesołych Świąt Wielkanocnych, mokrego Śmigusa-Dyngusa oraz samych słonecznych dni!

Wyjedź do Korei i zdobądź dwa dyplomy! Spotkanie informacyjne już 20 kwietnia (czwartek) 2017!

Zapraszamy do udziału w interdyscyplinarnej konferencji "Eureka", która odbędzie się w dniach 16–17 czerwca 2017 r. w Centrum Konferencyjnym  w Krzyżowej

Zapraszamy do obejrzenia prac studentów Wydziału Architektury PW!

Zapraszamy do udziału w trzynastej edycji konkursu o Nagrodę im. Witolda Lipskiego dla najlepszych młodych naukowców w dziedzinie informatyki!

Już wkrótce Aula Główna PW zamieni się w salę balową. Impreza połowinkowa przypomina studentom, że połowę drogi mają już za sobą!

Zapraszamy do udziału w akademii e-point pt.: "Ataki na aplikacje internetowe". Wydarzenie odbywa się pod patronatem WRS EITI

Fundacja European Funding Guide poszukuje kandydatów do wyjątkowego programu stypendialnego!

Spotkanie dotyczące nowego Systemu Identyfikacji Wizualnej odbędzie się 6 kwietnia (czwartek) 2017 r. o godz. 12:30 w Audytorium Centralnym

Prezentujemy wyniki rekrutacji (po zakończeniu etapu 1) na wyjazdy ERASMUS+ w roku akademickim 2017/2018. W drugim etapie (zgłoszenia na wolne miejsca, ewentualne roszady i przesunięcia) zgłoszenia należy składać od 3 do 7 kwietnia 2017 r.

Zapraszamy do udziału w największym cyklu warsztatów inżynierskich w Polsce!

Rozpoczęliśmy proces  rekrutacji studentów na zagraniczne praktyki zawodowe realizowane w ramach  Programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018. Zgłoszenia przyjmujemy do 20 kwietnia 2017 r. !

25 i 26 marca 2017 r. Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych otwiera swoje drzwi dla kandydatów na studia! Przyjdź i zobacz!

28 i 29 marca (wtorek, środa) 2017 odbędzie się kolejna edycja Warszawskich Dni Informatyki  największe wydarzenie IT dla studentów i specjalistów w Polsce!

PIWO to nowy serwis internetowy stworzony przez studentów WEiTI i pasjonatów informatyki – Tomasza Słuszniaka i Piotra Muzyczuka. Ułatwia zapoznawanie się z komunikatami dotyczącymi życia Wydziału i całej Politechniki!