Ogłoszenia

Wydziałowa Rada Samorządu zaprasza na spotkanie wigilijne, które odbędzie się 19 grudnia (wtorek) w Audytorium Centralnym

Tym razem będzie mowa o systemie Linux. Zainteresowanych zapraszamy w środę 13 grudnia!

Rozpoczęły się zapisy na studia niestacjonarne pierwszego stopnia o specjalności radiokomunikacja i techniki multimedialne

Przedstawiamy garść najnowszych propozycji Biura Karier PW – zachęcamy do zapoznania się z ofertą spotkań i warsztatów! Jest wśród nich wiele ciekawych propozycji na

Stowarzyszenie eFrei Paris zaprasza studentów informatyki do udziału w międzynarodowym programie iWeek. Aplikuj już dziś i spędź wyjątkowy tydzień w Paryżu w dniach 10 – 17 marca 2018!

W dniach 30 listopada – 2 grudnia przed Gmachem PW pojawi się jarmark świąteczny. Jego celem będzie zebranie środków na stypendia dla najzdolniejszych studentów naszej Uczelni

Politechnika Warszawska zaprasza do udziału w Seminarium Uczelnianym na temat Ustawy 2.0, które odbędzie się 29 listopada 2017 r. o godz. 16:15 w Małej Auli Gmachu Głównego PW

„Legia Akademicka” to uruchomiony przez MON pilotażowy program skierowany do studentów. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do udziału w Dniu Legii Akademickiej. Już 11 stycznia na PW!

15 listopada tradycyjnie obchodzimy Święto Politechniki Warszawskiej. W obchody Święta Uczelni włączają się wszystkie jednostki PW, zarówno studenci, jak i pracownicy naszej Uczelni

W ciągu najbliższych 10 miesięcy wykonany zostanie kompleksowy remont instalacji elektroenergetycznej, a także szereg prac budowalnych na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych

Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych Politechniki Warszawskiej planuje uruchomienie kolejnej edycji Studium Ochrony przed Hałasem w semestrze letnim 2018

Obrazowe Koło Naukowe RGB oraz Klub Filmowo-Fotograficzny Focus zapraszają na warsztaty z obróbki zdjęć w programie Adobe Lightroom!

Centrum Informatyzacji PW podpisało umowę z firmą Microsoft na dostarczanie oprogramowania. Dzięki temu każdy student oraz pracownik naszej uczelni może za darmo pobrać najnowszą wersję pakietu Office. Każdy może zainstalować pakiet MS Office w pięciu kopiach, np. na komputerze w pracy, w domu, tablecie czy smartfonie.

Zapraszamy na spotkanie z Marcinem Cichym - prezesem Urzędu Komunikacji Elektronicznej. W najbliższą środę 8 listopada w Audytorium Centralnym o godz. 12:15!

Or How I Learned to Stop Worrying About GPS

George T. Schmidt, AESS Distinguished Lecturer

9th November 2017, 12:15, room 229,

Nowowiejska 15/19, Faculty of Electronics and Information Technology,
Warsaw University of Technology, Warsaw, Poland

Koło Naukowe Bezpieczeństwa Informacyjnego zaprasza na pierwsze w tym semestrze spotkanie, które odbędzie się już w środę 25 października 2017!