Ogłoszenia

Zapraszamy do udziału w trzynastej edycji konkursu o Nagrodę im. Witolda Lipskiego dla najlepszych młodych naukowców w dziedzinie informatyki!

Już wkrótce Aula Główna PW zamieni się w salę balową. Impreza połowinkowa przypomina studentom, że połowę drogi mają już za sobą!

Zapraszamy do udziału w akademii e-point pt.: "Ataki na aplikacje internetowe". Wydarzenie odbywa się pod patronatem WRS EITI

Fundacja European Funding Guide poszukuje kandydatów do wyjątkowego programu stypendialnego!

Spotkanie dotyczące nowego Systemu Identyfikacji Wizualnej odbędzie się 6 kwietnia (czwartek) 2017 r. o godz. 12:30 w Audytorium Centralnym

Prezentujemy wyniki rekrutacji (po zakończeniu etapu 1) na wyjazdy ERASMUS+ w roku akademickim 2017/2018. W drugim etapie (zgłoszenia na wolne miejsca, ewentualne roszady i przesunięcia) zgłoszenia należy składać od 3 do 7 kwietnia 2017 r.

Zapraszamy do udziału w największym cyklu warsztatów inżynierskich w Polsce!

Rozpoczęliśmy proces  rekrutacji studentów na zagraniczne praktyki zawodowe realizowane w ramach  Programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018. Zgłoszenia przyjmujemy do 20 kwietnia 2017 r. !

25 i 26 marca 2017 r. Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych otwiera swoje drzwi dla kandydatów na studia! Przyjdź i zobacz!

28 i 29 marca (wtorek, środa) 2017 odbędzie się kolejna edycja Warszawskich Dni Informatyki  największe wydarzenie IT dla studentów i specjalistów w Polsce!

PIWO to nowy serwis internetowy stworzony przez studentów WEiTI i pasjonatów informatyki – Tomasza Słuszniaka i Piotra Muzyczuka. Ułatwia zapoznawanie się z komunikatami dotyczącymi życia Wydziału i całej Politechniki!

Klub Studencki Amplitron obchodzi kolejne urodziny! Zapraszamy do wspólnego świętowania potrwa od 20 do 24 marca!

Wydziałowa Rada Samorządu zaprasza wszystkich studentów do udziału w plebiscycie na najlepszych nauczycieli akademickich ,,Złota Kreda". Zagłosuj i (d)oceń!

Jesteś studentem informatyki? Interesujesz się programowaniem? Jeśli tak, Akademia KMD 2017 jest właśnie dla Ciebie!

Termin wypełniania ankiet upływa 30.04.2017. Twoja opinia jest dla nas ważna!

Uprzejmie informujemy, że w dniach 20 lutego – 3 marca 2017 r. w Dziekanacie (pokój 119) przyjmowane są wnioski o stypendium Rektora! – 20.02.2017 >> więcej

Spotkanie ze studentami, którzy ukończyli inne Wydziały/Uczelnie odbędzie się we wtorek, 21. lutego o godz. 17:15 w Audytorium Centralnym – 17.02.2017 >>więcej

Rektor Uniwersytetu Śląskiego ogłasza konkurs otwarty na stanowisko profesora zwyczajnego w Zakładzie Systemów Komputerowych w Instytucie Informatyki (Wydział Informatyki i Nauk o Materiałach)