Rekrutacja odbędzie się w dniach 10 stycznia – 6 lutego 2017 r.

Publikujemy listę osób zakwalifikowanych na studia pierwszego stopnia w semestrze 17L

Zapraszamy na wiosenne kursy CCNA Routing & Switching! Są jeszcze miejsca na kurs w marcu!

Rusza 6. edycja konkursu i programu rozwoju umiejętności komunikacyjnych naukowców, który przygotował już 50 polskich badaczy do sprawnego posługiwania się językiem!

Dokumenty można składać w dniach 10-13 stycznia 2017 r. w godzinach 12:00-15:00 w pokoju 112!

"Map the Gap" to pierwsze wydarzenie z cyklu Wielkie Wyzwania Programistyczne, które odbędzie się w Warszawie w dniach 16-17 stycznia 2017!

Już niebawem wystartuje kolejna sesja programu ATHENS. Na zgłoszenia czekamy do 26 stycznia 2017!

17591 – tyle pozycji znajduje się na najnowszej ministerialnej liście czasopism naukowych na 2016 rok. Zachęcamy do zapoznania się z listami!

Zapraszamy do udziału w intensywnym kursie z dziedziny „Information Security” w Université du Luxembourg, który odbędzie się w dniach 24-28 kwietnia 2017 r. Zapisz się już dziś!

Obrazowe Koło Naukowe RGB zaprasza wszystkich chętnych na wyjątkowe spotkanie, które odbędzie się 15 grudnia (czwartek) o godzinie 16:15

Klub Studencki Amplitron zaprasza muzyków głodnych improwizacji jak oraz fanów ich sztuki! Kolejna edycja Jam Session startuje już 9 grudnia (piątek)!

Już 7 grudnia 2016 dr Saifuddin Faruk z Uniwersytetu Cambridge wygłosi na naszym Wydziale prelekcję pt. "Next generation FTTx systems using coherent technology"

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej zaprasza na seminarium w dniu 5 grudnia 2016 r. o godz.14:15.

Klub Informatyka Oddziału Mazowieckiego PTI oraz Instytutu Informatyki WEiTI zapraszają na sesję specjalną, która odbędzie się 6 grudnia 2016

Spotkanie informacyjne dla wszystkich zainteresowanych studiami lub praktykami w ramach programu Ersamus+ odbędzie się 5 grudnia 2016 r. o godz. 14.00 w sali nr 219 w Gmachu Głównym PW

W dniach 1-3 grudnia 2016 r. odbędzie się Kiermasz Świąteczny, dzięki któremu zostaną ufundowane stypendia dla studentów PW!