Ogłoszenia

Zdobądź dwa dyplomy zamiast jednego! Możesz spełnić wymagania programowe dwóch uczelni w tym samym czasie, przez trzy lata na naszym Wydziale i przez rok w Kyungpook National University (Daegu, Korea), aby pochwalić się dwoma dyplomami inżynierskimi: polskim i koreańskim.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach z 4 firmami.

Zapraszamy na Koncert Galowy Orkiestry Rozrywkowej Politechniki Warszawskiej The Engineers Band zatytułowany „Filmowe Inspiracje”, który odbędzie się 24 października br. o godz. 19.00 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.

Zakończył się remont elewacji skrzydła D. 3 kwietnia 2018 r. rozpoczęły się prace remontowe w skrzydle CS

Zakład Systemów Telekomunikacyjnych IT WEiTI PW oraz IEEE Photonics Society Poland Chapter serdecznie zaprasza na wykład, który odbędzie się już 23. października!

Wybitni naukowcy z całego świata, trzy polskie uczelnie, a w tle historia życia i osiągnięć Marii Skłodowskiej-Curie. W 150. rocznicę urodzin wybitnej polskiej laureatki dwóch nagród Nobla zapraszamy do udziału w konferencji MSC2017 – "Medicina – Scientia – Cultura". Konferencja odbędzie się w dniach 6-9 listopada 2017.

W dniach 16-20 października 2017 r. na naszym Wydziale będzie gościł prof. Dongik Lee z Kyungpook National University (KNU), Daegu, Korea Płd.

16 października 2017 r. rusza IV edycja ogólnopolskiego konkursu programistycznego „MasterCoder”!

W dniach 16–17 października 2017 r. odbyła się kolejna edycja Targów Pracy na WEiTI. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem wystawców!

Wystartowała kolejna edycja plebiscytu "Złota Kreda". Zachęcamy do głosowania na najlepszych nauczycieli akademickich Wydziału EiTI!

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 27 października 2017 r. na Politechnice Warszawskiej odbędzie się "Dzień MATLAB-a".

Z przyjemnością informujemy, że na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych startuje Koło Naukowe Sztucznej Inteligencji. Spotkanie informacyjne już 12 października!

W dniu 5.10 (czwartek) zajęcia odbywać się będą do godz. 14:00 – 4.10.2017 >> więcej

Zapraszamy do wspólnego świętowania, które rozpocznie się 5 października (czwartek) o godz. 14:30

Publikujemy listy grup studenckich, plan zajęć oraz terminy zajęć z przysposobienia bibliotecznego –  28.09.2017 >>więcej

Zapraszamy na nabory do Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej. Przesłuchania odbędą się 9 i 11 października o godz. 18:00 w DS "Riviera" pok. A222

Zachęcamy studentów do udziału w kolejnej sesji programu ATHENS, która odbędzie w dniach 11-18 listopada 2017 – rejestracja trwa tylko do 1 października 2017.

Uroczysta inauguracja roku akademickiego odbędzie się 2 października w Dużej Auli Gmachu Głównego PW!

Programowanie to Twoja pasja? Sprawdź się i reprezentuj PW w zawodach krajowych!

Publikujemy listy osób zakwalifikowanych na studia II stopnia w semestrze zimowym 2017/2018 na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych