Ogłoszenia

Uprzejmie informujemy, że godziny otwarcia Biblioteki WEiTI w okresie wakacyjnym ulegają zmianie!

Zachęcamy do podzielenia się starymi zdjęciami, dokumentami, czy też anegdotkami związanymi z życiem naszego Wydziału

Rywalizacja obejmowała rozgrywki w piłce nożnej, siatkówce i koszykówce, 

Akademia CISCO na WEiTI zaprasza na kursy CCNA Routing & Switching, CCNA-SEC i kursy ze ścieżki CCNP

Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu telekomunikacji, zarządzania i cyberbezpieczeństwa, te studia są właśnie dla Ciebie! Rekrutacja trwa!

Już wkrótce w Zurychu odbędzie się największy hackathon w Europie. Zawodnicy będą mieli 40 godzin, aby zmierzyć się z interesującymi, praktycznymi problemami

Instytut Telekomunikacji na WEiTI uruchamia specjalność Teleinformatyka i Cyberbezpieczeństwo – zapraszamy na spotkanie informacyjne!

W dniach 9-10 czerwca 2017 na terenie Kampusu PW odbędzie się kolejna edycja Pikniku Edukacyjnego "Od Mikro do Makro"!

Instytut Informatyki WEiTI zaprasza do wzięcia udziału w eliminacjach uczelnianych do zawodów KPI-Open organizowanych przez Politechnikę Kijowską! Eliminacje odbędą się 4 czerwca 2017 na WEiTI!

Zapraszamy na kolejne spotkanie Koła Naukowego Bezpieczeństwa Informacyjnego. Już w najbliższy czwartek!

Przyjmowanie zgłoszeń kandydatów na studia stacjonarne pierwszego stopnia rozpoczynające się w semestrze zimowym 2017/2018 trwa do dnia 6 lipca 2017 r.

Zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu wykładów prof. Andreasa Unterwegera z Salzburg University of Applied Sciences. Prelekcje odbędą się na naszym Wydziale w dniach 29 i 30 maja 2017!

Zaopiekuj się zagranicznym studentem odbywającym praktyki w Polsce! To doskonała okazja, aby poznać nową kulturę, z innej perspektywy spojrzeć na własną, a także podszkolić język! 

Od 1 do 31 maja trwa PW Cycling Challenge 2017. Włącz się w rywalizację uczelni i wydziałów!

Zaprezentuj swoją wiedzę z zakresu nowych technologii i wyjedź na warsztaty z HUAWEI do Chin! Zgłoszenia do 9 czerwca 2017!

10.06.2017 w Zakładzie Systemów Telekomunikacyjnych WEiTI odbędzie się jednodniowy kurs na temat wykonalności projektu teleinformatycznego!

19 maja 2017 r. (piątek) w godz. 9:30-15:30 odbędą się warsztaty „Krok po kroku” poświęcone przygotowaniu wniosków do konkursów Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych

W tym roku Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych połączył siły z Wydziałem Elektrycznym, aby zorganizować najlepsze Juwenalia w mieście!

Jesteś kreatywny? Chcesz podzielić się z innymi swoją wiedzą z zakresu informatyki i poprowadzić warsztaty? Zgłoszenia przyjmowane są do 14 maja!

Koło Naukowe Bezpieczeństwa Informacyjnego serdecznie zaprasza na wykład pt. "Bezpieczeństwo systemów Windows – uwierzytelnianie i autoryzacja"