Ogłoszenia

To już kolejna edycja seminarium naukowego Politechnika na Fali organizowanego podczas rejsu na żaglowcu STS Fryderyk Chopin! Zgłoś się już dziś!

Zgłoszenia kandydatów na studia stacjonarne drugiego stopnia w roku akademickim 2017/2018 są przyjmowane w dniach od 2 do 30 sierpnia 2017 r.

Mamy ofertę dla wszystkich, którzy pasjonują się elektroniką i telekomunikacją, a także chcą efektywnie połączyć studiowanie z pracą!

Dokumenty na studia stacjonarne (II tura) można składać w dniach 20-21 lipca 2017 w godzinach 9:00-15:00 w pokoju 112!

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe dla osób, które pasjonują się informatyką. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

W ramach projektu „Ocalić od zapomnienia” Administracja Wydziału zbiera i archiwizuje stare zdjęcia, dokumenty oraz  anegdotki związane z życiem Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych. Są już pierwsze efekty!

Dokumenty na studia stacjonarne można składać w dniach 13–14 oraz 17–18 lipca 2017 w godzinach 9:00-15:00 w pokojach 111, 112 i 158!

Urząd Komunikacji Elektronicznej zaprasza do zapoznania się z ofertami praktyk wakacyjnych 2017!

Redakcja miesięcznika „Forum Akademickie” ogłasza XIII konkurs na artykuł popularnonaukowy: "Skomplikowane i proste. Młodzi uczeni o swoich badaniach"

Uprzejmie informujemy, że godziny otwarcia Biblioteki WEiTI w okresie wakacyjnym ulegają zmianie!

Zachęcamy do podzielenia się starymi zdjęciami, dokumentami, czy też anegdotkami związanymi z życiem naszego Wydziału

Rywalizacja obejmowała rozgrywki w piłce nożnej, siatkówce i koszykówce,

Akademia CISCO na WEiTI zaprasza na kursy CCNA Routing & Switching, CCNA-SEC i kursy ze ścieżki CCNP

Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu telekomunikacji, zarządzania i cyberbezpieczeństwa, te studia są właśnie dla Ciebie! Rekrutacja trwa!

Już wkrótce w Zurychu odbędzie się największy hackathon w Europie. Zawodnicy będą mieli 40 godzin, aby zmierzyć się z interesującymi, praktycznymi problemami

Instytut Telekomunikacji na WEiTI uruchamia specjalność Teleinformatyka i Cyberbezpieczeństwo – zapraszamy na spotkanie informacyjne!

W dniach 9-10 czerwca 2017 na terenie Kampusu PW odbędzie się kolejna edycja Pikniku Edukacyjnego "Od Mikro do Makro"!

Instytut Informatyki WEiTI zaprasza do wzięcia udziału w eliminacjach uczelnianych do zawodów KPI-Open organizowanych przez Politechnikę Kijowską! Eliminacje odbędą się 4 czerwca 2017 na WEiTI!

Zapraszamy na kolejne spotkanie Koła Naukowego Bezpieczeństwa Informacyjnego. Już w najbliższy czwartek!