Ogłoszenia

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 11 kwietnia 2020 r. zmarł były wieloletni dyrektor Instytutu Systemów Elektronicznych oraz prorektor Politechniki Warszawskiej w latach 1990-1996.

Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych życzy Dziekan Wydziału - Krzysztof Zaremba

Rekrutacja na wyjazdy Erasmus+ w roku akademickim 2020/2021 (etap 2) do 27 kwietnia 2020

Trwa rekrutacja studentów na wyjazdy w ramach programu ERASMUS+ na rok akademicki 2020/2021 (etap 2) – zgłoszenia na wolne miejsca, roszady i przesunięcia.

Biuro Dziekana, Dział Zamówień Publicznych i Dział Finansowy od 30 marca do odwołania będą dostępne we wtorki i czwartki w godzinach 10-14. W innych terminach prosimy o kontakt mailowy.

Biblioteka Główna, filie oraz biblioteki domów studenckich będą nieczynne w dniach 12 marca - 14 kwietnia 2020 r.

Narzędzia zdalnego nauczania

Podstawowe informacje o narzędziach udostępnianych i administrowanych przez Centrum Informatyzacji Politechniki Warszawskiej: https://www.ci.pw.edu.pl/Aktualnosci/Mozliwosci-w-zakresie-realizacji-zajec-zdalnych

17 marca 2020 roku odeszła od nas Pani profesor Natalia Golnik - Dziekan Wydziału Mechatroniki

Biuro Dziekana, Dział Zamówień Publicznych i Dział Finansowy będą dostępne w tygodniu 23-27 marca w poniedziałek, środę i piątek w godzinach 10:00-14:00. W pozostałych dniach/godzinach możliwy będzie tylko kontakt mailowy.

Rekrutacja na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2020/2021

• Trwa rekrutacja studentów na wyjazdy w ramach programu ERASMUS+ na rok akademicki 2020/2021. Zgłoszenia należy składać do 5 kwietnia 2020.

Informacja o zalecanym trybie pracy jednostek organizacyjnych Wydziału w okresie obowiązywania Zarządzenia Rektora Politechniki Warszawskiej nr 16/20202 z dnia 11 marca 2020 r.

Zachęcamy studentów I roku studiów 1. stopnia do przystąpienia do elitarnego programu Szkoła Orłów na PW! Jednym z celów projektu jest stworzenie ścieżki kształcenia dla najlepszych studentów, na podstawie ich wyników uzyskanych na 1. roku studiów

Dzień Nauki Polskiej - 19 lutego!

W tym roku po raz pierwszy obchodzimy nowe święto państwowe. To święto ma stanowić inspirację do pójścia w ślady wybitnych polskich badaczy i wzmocnienie zainteresowania nauką

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe w Instytucie Informatyki WEiTI: "Java EE...", "Grafika komputerowa...", "Data Science...", "Big Data..." rozpoczynające się w semestrze letnim 2020L.

18 edycja Konkursu na najlepszą pracę doktorską z zakresu radiokomunikacji lub technik multimedialnych.

SJO PW zaprasza studentów na bezpłatne kursy językowe!

Obecnie trwają zapisy na kursy, które rozpoczną się w semestrze letnim 2019/2020

Biblioteka WEiTI zaprasza do zapoznania się z nowościami

W styczniu br. w księgozbiorze biblioteki wydziałowej pojawiły się nowe tytuły.

MNiSW ogłosiło nowy wykaz czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych

Nowy wykaz czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych obejmuje 30404 czasopisma naukowe - to wzrost o 1373 pozycje w stosunku do wykazu opublikowanego pod koniec lipca. Natomiast w nowym wykazie wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe znajduje się 713 wydawnictw, w tym 677 wydawnictw na poziomie I (80 pkt) i 36 wydawnictw na poziomie II (200 pkt).