Ogłoszenia

W ciągu najbliższych 10 miesięcy wykonany zostanie kompleksowy remont instalacji elektroenergetycznej, a także szereg prac budowalnych na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych

Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych Politechniki Warszawskiej planuje uruchomienie kolejnej edycji Studium Ochrony przed Hałasem w semestrze letnim 2018

Obrazowe Koło Naukowe RGB oraz Klub Filmowo-Fotograficzny Focus zapraszają na warsztaty z obróbki zdjęć w programie Adobe Lightroom!

Centrum Informatyzacji PW podpisało umowę z firmą Microsoft na dostarczanie oprogramowania. Dzięki temu każdy student oraz pracownik naszej uczelni może za darmo pobrać najnowszą wersję pakietu Office. Każdy może zainstalować pakiet MS Office w pięciu kopiach, np. na komputerze w pracy, w domu, tablecie czy smartfonie.

Zapraszamy na spotkanie z Marcinem Cichym - prezesem Urzędu Komunikacji Elektronicznej. W najbliższą środę 8 listopada w Audytorium Centralnym o godz. 12:15!

Or How I Learned to Stop Worrying About GPS

George T. Schmidt, AESS Distinguished Lecturer

9th November 2017, 12:15, room 229,

Nowowiejska 15/19, Faculty of Electronics and Information Technology,
Warsaw University of Technology, Warsaw, Poland

Koło Naukowe Bezpieczeństwa Informacyjnego zaprasza na pierwsze w tym semestrze spotkanie, które odbędzie się już w środę 25 października 2017!

Zdobądź dwa dyplomy zamiast jednego! Możesz spełnić wymagania programowe dwóch uczelni w tym samym czasie, przez trzy lata na naszym Wydziale i przez rok w Kyungpook National University (Daegu, Korea), aby pochwalić się dwoma dyplomami inżynierskimi: polskim i koreańskim.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach z 4 firmami.

Zapraszamy na Koncert Galowy Orkiestry Rozrywkowej Politechniki Warszawskiej The Engineers Band zatytułowany „Filmowe Inspiracje”, który odbędzie się 24 października br. o godz. 19.00 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.

Zakończył się remont elewacji skrzydła D. 3 kwietnia 2018 r. rozpoczęły się prace remontowe w skrzydle CS

Zakład Systemów Telekomunikacyjnych IT WEiTI PW oraz IEEE Photonics Society Poland Chapter serdecznie zaprasza na wykład, który odbędzie się już 23. października!

Wybitni naukowcy z całego świata, trzy polskie uczelnie, a w tle historia życia i osiągnięć Marii Skłodowskiej-Curie. W 150. rocznicę urodzin wybitnej polskiej laureatki dwóch nagród Nobla zapraszamy do udziału w konferencji MSC2017 – "Medicina – Scientia – Cultura". Konferencja odbędzie się w dniach 6-9 listopada 2017.

W dniach 16-20 października 2017 r. na naszym Wydziale będzie gościł prof. Dongik Lee z Kyungpook National University (KNU), Daegu, Korea Płd.

16 października 2017 r. rusza IV edycja ogólnopolskiego konkursu programistycznego „MasterCoder”!

W dniach 16–17 października 2017 r. odbyła się kolejna edycja Targów Pracy na WEiTI. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem wystawców!

Wystartowała kolejna edycja plebiscytu "Złota Kreda". Zachęcamy do głosowania na najlepszych nauczycieli akademickich Wydziału EiTI!

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 27 października 2017 r. na Politechnice Warszawskiej odbędzie się "Dzień MATLAB-a".