Ogłoszenia

9 maja 2018 r. startuje kolejna edycja Game Dev Fest na WEiTI. Zapraszamy do zapoznania się z programem, który przygotowało Koło Naukowe Twórców Gier "Polygon!

Przedstawiamy garść najnowszych propozycji Biura Karier PW – zachęcamy do zapoznania się z ofertą spotkań i warsztatów, które odbędą się w maju!

Do 7 maja 2018 r. można oddawać głosy w plebiscycie na najlepszych nauczycieli akademickich WEiTI!

Zapraszamy do udziału w seminarium Polskiej Sekcji IEEE, które odbędzie się już 25 kwietnia o godz. 10:00 na WEiTI!

Projekt ma na celu podniesienie kompetencji kadry akademickiej w zakresie stosowania nowoczesnych, innowacyjnych metod dydaktycznych, takich jak stosowanie metody tutoringu w kształceniu.

5 i 6 czerwca 2018 r. w Warszawie odbędzie się 5. edycja międzynarodowej konferencji MCE (Mobile Central Europe). Jest to jedna z największych konferencji w Europie, poświęcona tematyce technologii, tworzenia aplikacji i programowania

„Nowe technologie dla dziewczyn” – to program sty dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną.

Już 19 kwietnia 2018 r. Politechnika Warszawska i Fundacja Edukacyjna Perspektywy zapraszają studentki kierunków informatycznych i pokrewnych na wyjątkowe spotkanie z pracownicami największych i najważniejszych firm technologicznych!

Dnia 25.04.2018 o godz. 9.00-15.00 s. 413A w Zakładzie Systemów Telekomunikacyjnych odbędzie się jednodniowy kurs nt. " Studium wykonalności projektu teleinformatycznego".

Klub Studencki Amplitron wkrótce skończy 48 lat! Świętowanie rozpocznie się od 16 kwietnia 2018 r. (poniedziałek) i potrwa aż do piątku.

Politechnika Warszawska i Fundacja Dekaban ogłaszają konkurs na staż post-doktorski w roku akademickim 2018/2019. Zgłoszenia do 30 kwietnia!

Od lipca do września 2018 r. będzie realizowana IV edycja programu "Praktyki u Marszałka"

Zdobądź dwa dyplomy zamiast jednego! Możesz spełnić wymagania programowe dwóch uczelni w tym samym czasie, przez trzy lata na naszym Wydziale i przez rok w Kyungpook National University (Daegu, Korea), aby pochwalić się dwoma dyplomami inżynierskimi: polskim i koreańskim.

W dniu 13 kwietnia 2018 odbędzie się nabór do Reprezentacji Akademickich w Golfie!

W dniach 7-8 kwietnia 2018 r. Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych otwiera swoje drzwi dla kandydatów na studia!

Nagaoka University of Technology (NUT) zaprasza młodych inżynierów do uczestnictwa w letnim programie Nagaoka Summer School for Young Engineer w 2018 roku. Zgłoszenia do 13 kwietnia 2018!

Wszystkim Pracownikom, Studentom i Przyjaciołom Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych życzymy wesołych Świąt Wielkanocnych, mokrego Śmigusa-Dyngusa oraz samych słonecznych dni!

Dokumenty kandydatów zakwalifikowanych na studia stacjonarne pierwszego stopnia w 2. turze będą przyjmowane w dniach 19-20 lipca 2018 r.

Zachęcamy studentów do wzięcia udziału w projekcie prowadzonym przez brytyjską profesor Rachel Brooks z University of Surrey. Badanie dotyczy szkolnictwa wyższego i studentów w Europie.