Ogłoszenia

Dokumenty na studia stacjonarne (II tura) można składać w dniach 20-21 lipca 2017 w godzinach 9:00-15:00 w pokoju 112!

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe dla osób, które pasjonują się informatyką. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

W ramach projektu „Ocalić od zapomnienia” Administracja Wydziału zbiera i archiwizuje stare zdjęcia, dokumenty oraz  anegdotki związane z życiem Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych. Są już pierwsze efekty!

Dokumenty na studia stacjonarne można składać w dniach 13–14 oraz 17–18 lipca 2017 w godzinach 9:00-15:00 w pokojach 111, 112 i 158!

Urząd Komunikacji Elektronicznej zaprasza do zapoznania się z ofertami praktyk wakacyjnych 2017!

Redakcja miesięcznika „Forum Akademickie” ogłasza XIII konkurs na artykuł popularnonaukowy: "Skomplikowane i proste. Młodzi uczeni o swoich badaniach"

 

Uprzejmie informujemy, że godziny otwarcia Biblioteki WEiTI w okresie wakacyjnym ulegają zmianie!

Zachęcamy do podzielenia się starymi zdjęciami, dokumentami, czy też anegdotkami związanymi z życiem naszego Wydziału

Rywalizacja obejmowała rozgrywki w piłce nożnej, siatkówce i koszykówce, 

Akademia CISCO na WEiTI zaprasza na kursy CCNA Routing & Switching, CCNA-SEC i kursy ze ścieżki CCNP

Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu telekomunikacji, zarządzania i cyberbezpieczeństwa, te studia są właśnie dla Ciebie! Rekrutacja trwa!

Już wkrótce w Zurychu odbędzie się największy hackathon w Europie. Zawodnicy będą mieli 40 godzin, aby zmierzyć się z interesującymi, praktycznymi problemami

Instytut Telekomunikacji na WEiTI uruchamia specjalność Teleinformatyka i Cyberbezpieczeństwo – zapraszamy na spotkanie informacyjne!

W dniach 9-10 czerwca 2017 na terenie Kampusu PW odbędzie się kolejna edycja Pikniku Edukacyjnego "Od Mikro do Makro"!

Instytut Informatyki WEiTI zaprasza do wzięcia udziału w eliminacjach uczelnianych do zawodów KPI-Open organizowanych przez Politechnikę Kijowską! Eliminacje odbędą się 4 czerwca 2017 na WEiTI!

Zapraszamy na kolejne spotkanie Koła Naukowego Bezpieczeństwa Informacyjnego. Już w najbliższy czwartek!

Przyjmowanie zgłoszeń kandydatów na studia stacjonarne pierwszego stopnia rozpoczynające się w semestrze zimowym 2017/2018 trwa do dnia 6 lipca 2017 r.

Zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu wykładów prof. Andreasa Unterwegera z Salzburg University of Applied Sciences. Prelekcje odbędą się na naszym Wydziale w dniach 29 i 30 maja 2017!

Zaopiekuj się zagranicznym studentem odbywającym praktyki w Polsce! To doskonała okazja, aby poznać nową kulturę, z innej perspektywy spojrzeć na własną, a także podszkolić język! 

Od 1 do 31 maja trwa PW Cycling Challenge 2017. Włącz się w rywalizację uczelni i wydziałów!