Ogłoszenia

Zaprezentuj swoją wiedzę z zakresu nowych technologii i wyjedź na warsztaty z HUAWEI do Chin! Zgłoszenia do 9 czerwca 2017!

10.06.2017 w Zakładzie Systemów Telekomunikacyjnych WEiTI odbędzie się jednodniowy kurs na temat wykonalności projektu teleinformatycznego!

19 maja 2017 r. (piątek) w godz. 9:30-15:30 odbędą się warsztaty „Krok po kroku” poświęcone przygotowaniu wniosków do konkursów Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych

W tym roku Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych połączył siły z Wydziałem Elektrycznym, aby zorganizować najlepsze Juwenalia w mieście!

Jesteś kreatywny? Chcesz podzielić się z innymi swoją wiedzą z zakresu informatyki i poprowadzić warsztaty? Zgłoszenia przyjmowane są do 14 maja!

Koło Naukowe Bezpieczeństwa Informacyjnego serdecznie zaprasza na wykład pt. "Bezpieczeństwo systemów Windows – uwierzytelnianie i autoryzacja"

Na PW uczymy latać od podstaw! Zapraszamy na wspólny wyjazd spadochronowy, który odbędzie się 30 czerwca 2017!

Zapraszamy na seminarium 10 maja br. o godzinie 10:15 w sali 133 wydziału Elektroniki i Terchnik Informacyjnych!

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych ogłasza konkurs na granty dziekańskie dla młodych naukowców! Zgłoszenia do dnia 10 maja 2017 r. 

25 maja 2017 r. odbędzie się Code Europe – największa konferencja programistyczna w Polsce, która zgromadzi 150 ekspertów z Google, IBM czy Microsoft!

Zachęcamy do udziału w kursie krótkofalarskim w Stacji Eksperymentalnej 3Z5PW który rozpocznie się już 9 maja 2017 r. na WEiTI!

Ośrodek Przetwarzania Informacji ogłasza konkurs na opracowanie metody detekcji plagiatu – chęć udziału w konkursie można zgłaszać do końca maja 2017 r.!

W dniach 11-12 maja na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych PW odbyło się głosowanie, podczas którego został wybrany nowy Wydziałowy Rzecznik Zaufania! 

Kolejny kurs organizowany przez Akademię CISCO startuje już 14.05.2017! Zapraszamy!

Interesujesz się zagadnieniami telewizji cyfrowej i internetowej i wiążesz przyszłość z tą branżą? Jeśli tak, zapraszamy na warsztaty!

W dniach 21–23 kwietnia 2017 r. odbędzie się Ogólnopolska Akademicka Pielgrzymka na Jasną Górę pod hasłem "Wstań, głoś! Zaryzykujesz?"

 

Wszystkim Pracownikom, Studentom i Przyjaciołom Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych życzymy wesołych Świąt Wielkanocnych, mokrego Śmigusa-Dyngusa oraz samych słonecznych dni!

Wyjedź do Korei i zdobądź dwa dyplomy! Spotkanie informacyjne już 20 kwietnia (czwartek) 2017!

Zapraszamy do udziału w interdyscyplinarnej konferencji "Eureka", która odbędzie się w dniach 16–17 czerwca 2017 r. w Centrum Konferencyjnym  w Krzyżowej

Zapraszamy do obejrzenia prac studentów Wydziału Architektury PW!