Największe w Europie wydarzenie dla kobiet w technologiach już 13-14 listopada!

12 października 2019 r. o godz. 11:00 w Małej Auli Gmachu Głównego PW odbędzie się ceremonia wręczenia dyplomów absolwentom WEiTI

Zakład Technologii Mikrosystemów i Materiałów Elektronicznych, Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki, WEiTI PW

Zaproszenie na szkolenie: „Informacja o konkursach i realizacji grantów z Narodowego Centrum Nauki”

Centrum Obsługi Projektów Politechniki Warszawskiej zaprasza bardzo serdecznie na szkolenie z Panią dr Martą Buchalską, ekspertem z Narodowego Centrum Nauki (NCN).

Weź udział w programie ATHENS!

Zachęcamy do wzięcia udziału w programie międzynarodowej wymiany studentów ATHENS. Rejestracja trwa do 1 października 2019.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 30.09.2019 r. w godzinach 07:00-8:00 nastąpi wyłączenie zasilania w pionie D, III piętro, w Gmachu WEiTI.

Zapraszamy na szóstą edycję studiów podyplomowych: Ochrona informacji w sieciach i systemach teleinformatycznych - projektowanie i audyt zabezpieczeń

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe w Instytucie Telekomunikacji WEiTI: Podstawy telekomunikacji i teleinformatyki dla nie inżynierów

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe w Instytucie Informatyki WEiTI: "Java EE – produkcja oprogramowania" oraz "Grafika komputerowa – metody i narzędzia"

Dnia 5 września 2019 r., nagle odszedł od nas, pełniąc do ostatnich dni życia swoje obowiązki akademickie

Dokumenty kandydatów zakwalifikowanych na studia stacjonarne pierwszego stopnia w 2. turze będą przyjmowane w dniach 19 i 22 lipca 2019 r.

Ośrodek Języka Angielskiego SJO PW organizuje dodatkowe, płatne kursy dla studentów przygotowujących się do wrześniowego egzaminu ACERT na poziomie B2, organizowanego na naszej uczelni.

Dokumenty na studia stacjonarne można składać w dniach 12, 15, 16, 17 lipca 2019 w godzinach 9:0015:00 w pokojach 111, 112!

Zachęcamy do zapisów na kursy autoryzowane przez CISCO systems! Jest już dostępny harmonogram kursów na WRZESIEŃ 2019 r.