Ogłoszenia

Znamy wyniki konkursu na najlepszą pracę dyplomową (inżynierską) pod patronatem IEEE w Instytucie Telekomunikacji WEiTI!

Zapraszamy do udziału w seminarium poświęconemu tematyce cyberbezpieczeństwa i sztucznej inteligencji. Seminarium odbędzie się 14 marca (środa) o godzine 13:00 w Audytorium Centralnym na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych

Zapraszamy Absolwentów Instytutu Telekomunikacji do udziału w konkursie na najlepszą pracę dyplomową pod patronatem IEEE 2018!

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Koła Naukowego Bezpieczeństwa Informacyjnego, które odbędzie się 22.02.2018 (czwartek), godz. 18:15, sala 105 (AR)! 

Spotkanie ze studentami, którzy ukończyli inne Wydziały/Uczelnie, odbędzie się we wtorek, 20 lutego o godz. 17:15 w Audytorium Centralnym.

Przedstawiamy garść najnowszych propozycji Biura Karier PW, aby dobrze rozpocząć nowy semestr!

17 lutego 2018 (sobota) odbędzie się uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych PW!

17 lutego (sobota) odbędzie się inauguracja roku akademickiego 2017/2018 dla studentów rozpoczynających studia na WEiTI od lutego 2018 r.!

Dokumenty będą przyjmowane w dniach 5–6 lutego 2018 r. 

Z przyjemnością informujemy, że w sobotę 3 marca 2018 r. odbędzie spotkanie wspomnieniowe byłych studentów Naszego Wydziału, w szczególności tych którzy studiowali w latach 60-tych XX wieku.

Podejmij wyzwanie! Weź udział w teście Codility, sprawdź swoje umiejętności programistyczne oraz porównaj swoje wyniki z programistami z Warszawy, Lublina i Poznania! Na najlepszych czekają nagrody!

Uwaga! Jeszcze w lutym 2018 masz szansę rozpocząć studia na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych!  

Zachęcamy do wzięcia udziału w programie międzynarodowej wymiany studentów. Rejestracja trwa do 24 stycznia 2018!

Rekrutacja odbędzie się w dniach 10 stycznia – 5 lutego 2018 r.

Przedstawiamy garść najnowszych propozycji Biura Karier PW – zachęcamy do zapoznania się z najnowszą ofertą spotkań i warsztatów! 

Dokumenty kandydatów zakwalifikowanych na studia stacjonarne pierwszego stopnia rozpoczynające się od semestru letniego roku akademickiego 2017/2018 będą przyjmowane w dniach 10–12 stycznia 2018 

Tematem wykładu będzie Centrum Operacyjne Bezpieczeństwa (SOC) - zadania, sposób działania, stosowane technologie. Zapraszamy już 10 stycznia (środa)!

Znamy już nowy harmonogram kursów Akademii CISCO. Zaplanuj swój kurs już dziś!

Z okazji zbliżających się Świąt pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim Studentom, Pracownikom i Przyjaciołom Wydziału!