Wydarzenia

W dniu 3 czerwca 2016 w Warszawie odbyło się posiedzenie kapituły Programu Ambasadorów Kongresów Polskich, która wyłoniła tegorocznych laureatów Programu

Mgr inż. Paweł Dzwonkowski i mgr inż. Paweł Roszkowski zdobyli ex aequo pierwsze miejsce w konkursie National Instruments za najlepszą pracę studencką na konferencji International Radar Symposium 2016 w Krakowie!

24 maja 2016 nasz Wydział odwiedziła grupa licealistów. Młodzież zwiedziła między innymi nowoczesne Laboratorium Podstaw Pomiarów

Zapraszamy do lektury wywiadu z Artystką i zachęcamy do wizyty w Czytelni!

Członkowie Koła Naukowego Robotyki BIONIK niespełna miesiąc temu triumfowali w Rzeszowie. Powtórzyli sukces i stanęli na podium w Trójmieście!

Sezon na granty w pełni. Według obiegowej opinii, starania o grant są związane z wieloma trudnościami – przytłaczające formalności, spora konkurencja, surowe komisje. Doktorant naszego Wydziału mgr inż. Jędrzej Drozdowicz sprostał im wszystkim i otrzymał grant PRELUDIUM z Narodowego Centrum Nauki!

Przyjmowanie zgłoszeń kandydatów na studia stacjonarne pierwszego stopnia rozpoczynające się w semestrze zimowym 2016/2017 trwa do dnia 6 lipca 2016 r.

Zapraszamy do obejrzenia reportażu z kolejnej edycji Pikniku Edukacyjnego "Od Mikro do Makro"!

Na naszym Wydziale i w jego okolicach działo się ostatnio bardzo wiele! Elkonalia i Juwenalia PW to tylko niektóre wydarzenia. Pora na podsumowanie!

17 maja przypada Światowy Dzień Telekomunikacji i Społeczeństwa Informacyjnego. W tym roku informatyczna fiesta odbywa się pod hasłem: Przedsiębiorczość w ICT na rzecz zmian społecznych.

W czwartek 12 maja 2016r. odbyło się XXXII Spotkanie Zawodowe organizowane przez Stowarzyszenie Absolwentów. Tematem były "Narzędzia prawa własności intelektualnej w praktyce inżynierskiej i rynkowej", a prelekcję wygłosiła Hanna Dreszner-Lichańska

We Wrocławiu odbył się finał Mistrzostw Polski Programistów LabView. Studenci WEiTI z sukcesami. Piotr Koca finalistą, Bartosz Dzikowski czwarty w Olimpiadzie Studenckiej i drugi podczas widowiskowych Zmagań Profesjonalistów!

Michał Kowalewski i Michał Dębski (KNR BIONIK) zajęli I miejsce w konkurencji LEGO SUMO na IV Międzynarodowych Zawodach Robotów ROBO~motion organizowanych przez Politechnikę Rzeszowską

W sobotę 23 kwietnia br. w Audytorium Centralnym G.E. odbyło się spotkanie organizatorów wydarzeń TEDx z Europy Środkowo-Wschodniej, na które przybyły 32 osoby reprezentujące 14 wydarzeń z całego regionu.

12 maja 2016 odbędą się Elkonalia – nieodłączna część Juwenaliów organizowana przez Wydziałową Radę Samorządu

Laureatami Złotej Kredy w semestrze 15Z zostali: w kategorii najlepszy wykładowca – dr hab. Mateusz Malanowski, a w kategorii najlepszy prowadzący zajęcia pomocnicze – mgr inż. Mateusz Marek Krysicki. Serdecznie gratulujemy!

Na konferencji IEEE RadarConf 2016 w Filadelfii Doktorant naszego Wydziału zdobył nagrodę za najlepszy artykuł studencki. Zapraszamy do lektury wywiadu z Laureatem!

W czwartek 28 kwietnia 2016 r. odbyło się XXXI Spotkanie Zawodowe organizowane przez Stowarzyszenie Absolwentów pt. „Pieniądze czekają na Twoje pomysły".

Otwarte Laboratorium Elektroniki na WEiTI wystartowało! Dla studentów, którzy dopiero zaczynają swoja przygodę z WEiTI, jest to doskonała okazja, aby zaprzyjaźnić się z lutownicą i oscyloskopem

W dniu 25 kwietnia 2016 kolegium elektorów wybrało Prodziekanów WEiTI na kadencję 2016-2020