Wydarzenia

Na konferencji IEEE RadarConf 2016 w Filadelfii Doktorant naszego Wydziału zdobył nagrodę za najlepszy artykuł studencki. Zapraszamy do lektury wywiadu z Laureatem!

W czwartek 28 kwietnia 2016 r. odbyło się XXXI Spotkanie Zawodowe organizowane przez Stowarzyszenie Absolwentów pt. „Pieniądze czekają na Twoje pomysły".

Otwarte Laboratorium Elektroniki na WEiTI wystartowało! Dla studentów, którzy dopiero zaczynają swoja przygodę z WEiTI, jest to doskonała okazja, aby zaprzyjaźnić się z lutownicą i oscyloskopem

W dniu 25 kwietnia 2016 kolegium elektorów wybrało Prodziekanów WEiTI na kadencję 2016-2020

23 i 24 kwietnia 2016 Politechnika Warszawska otworzyła swoje drzwi dla kandydatów na studia! Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych cieszy się dużym zainteresowaniem wśród maturzystów.

Klub Studencki AMPLITRON obchodzi swoje 46. urodziny! Z tej okazji czeka nas wiele atrakcji.

W czwartek 14 kwietnia 2016r. odbyło się XXX Spotkanie Zawodowe organizowane przez Stowarzyszenie Absolwentów. Tym razem tematem była "Współpraca nauka-biznes", a prelegentem Dariusz Zdzirba (PGNiG) - absolwent WEiTI zajmujący od wielu lat kierownicze stanowiska.

W dniu 15 kwietnia 2016 kolegium elektorów wybrało Profesora Krzysztofa Zarembę na Dziekana WEiTI w kadencji 2016-2020

8 kwietnia br. w Audytorium Centralnym WEiTI odbyło się spotkanie z prof. dr. hab.  inż. Krzysztofem Zarembą, który jest jedynym kandydatem na stanowisko dziekana Wydziału na kadencję 2016-2020.  Jego kandydaturę jednomyślnie zgłosili dyrektorzy wszystkich Instytutów.

Badania nad transmisją światłowodową o wysokich przepływnościach prowadzone w Instytucie Telekomunikacji PW zaowocowały sukcesem na skalę światową. Grupa badaczy ma na swoim koncie publikację post-deadline na konferencji OFC.

W głosowaniu kolegium elektorów prof. Jan Szmidt otrzymał 101 głosów na ogólną liczbę 125 elektorów.

Bardzo dziękujemy za liczny udział 65 Wystawcom oraz Studentom i Absolwentom, którzy odwiedzili naszą imprezę.

Serdecznie zapraszamy na kolejne targi w dniach 17-19 października 2016 r.

W dniu 22 lutego 2016 r. o godz. 18.00 w Małej Auli Politechniki Warszawskiej odbyła się Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2015/2016 dla semestru letniego oraz Uroczystość Wręczania Dyplomów Absolwentom naszego Wydziału.