Wydarzenia

Otwarte Laboratorium Elektroniki na WEiTI wystartowało! Dla studentów, którzy dopiero zaczynają swoja przygodę z WEiTI, jest to doskonała okazja, aby zaprzyjaźnić się z lutownicą i oscyloskopem

W dniu 25 kwietnia 2016 kolegium elektorów wybrało Prodziekanów WEiTI na kadencję 2016-2020

23 i 24 kwietnia 2016 Politechnika Warszawska otworzyła swoje drzwi dla kandydatów na studia! Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych cieszy się dużym zainteresowaniem wśród maturzystów.

Klub Studencki AMPLITRON obchodzi swoje 46. urodziny! Z tej okazji czeka nas wiele atrakcji.

W czwartek 14 kwietnia 2016r. odbyło się XXX Spotkanie Zawodowe organizowane przez Stowarzyszenie Absolwentów. Tym razem tematem była "Współpraca nauka-biznes", a prelegentem Dariusz Zdzirba (PGNiG) - absolwent WEiTI zajmujący od wielu lat kierownicze stanowiska.

W dniu 15 kwietnia 2016 kolegium elektorów wybrało Profesora Krzysztofa Zarembę na Dziekana WEiTI w kadencji 2016-2020

8 kwietnia br. w Audytorium Centralnym WEiTI odbyło się spotkanie z prof. dr. hab.  inż. Krzysztofem Zarembą, który jest jedynym kandydatem na stanowisko dziekana Wydziału na kadencję 2016-2020.  Jego kandydaturę jednomyślnie zgłosili dyrektorzy wszystkich Instytutów.

Badania nad transmisją światłowodową o wysokich przepływnościach prowadzone w Instytucie Telekomunikacji PW zaowocowały sukcesem na skalę światową. Grupa badaczy ma na swoim koncie publikację post-deadline na konferencji OFC.

W głosowaniu kolegium elektorów prof. Jan Szmidt otrzymał 101 głosów na ogólną liczbę 125 elektorów.

Bardzo dziękujemy za liczny udział 65 Wystawcom oraz Studentom i Absolwentom, którzy odwiedzili naszą imprezę.

Serdecznie zapraszamy na kolejne targi w dniach 17-19 października 2016 r.

W dniu 22 lutego 2016 r. o godz. 18.00 w Małej Auli Politechniki Warszawskiej odbyła się Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2015/2016 dla semestru letniego oraz Uroczystość Wręczania Dyplomów Absolwentom naszego Wydziału.

Szanowni Absolwenci Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystości 22 lutego 2016 r. o godz.18:00 w Małej Auli

22 lutego 2016 (poniedziałek), godz. 18:00, Mała Aula Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej