Wydarzenia

„Optoelektroniczny monitoring stanu pacjenta w rezonansie magnetycznym” OPTO-SPARE zdobył drugą nagrodę na wystawie Photonics Innovation Village 2018, podczas jednej z największych konferencji fotonicznych w Europie!

W Czytelni cyfrowej WEiTI pojawiła się nowa wystawa! Tym razem można obejrzeć prace Jerzego Majchrowskiego

Znamy już wyniki Rankingu Studiów Inżynierskich! Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych z najlepszą Informatyką w Polsce. Elektronika i Telekomunikacja oraz Inżynieria Biomedyczna na WEiTI również w ścisłej czołówce!

W dniach 7-8 kwietnia 2018 r. Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych otworzył swoje drzwi dla kandydatów na studia!

6 kwietnia 2018 r. Minister Finansów prof. dr hab. Teresa Czerwińska i Dziekan prof. dr hab. inż. Krzysztof Zaremba podpisali porozumienie w zakresie działalności edukacyjnej, naukowej i badawczej.

W sobotę 3 marca 2018 r. odbyło się wyjątkowe Spotkanie Absolwentów. W wydarzeniu wzięło udział ponad 280 byłych studentów Wydziału z Polski i zagranicy

5 kwietnia 2018 w Małej Auli Gmachu Głównego PW odbędzie się spotkanie z dr. inż. Marcinem Kaczkanem, uczestnikiem narodowej wyprawy na K2!

W czwartek 22 marca 2018 r. odbyło się 41. Spotkanie Zawodowe organizowane przez Stowarzyszenie Absolwentów pt. "Co możesz zyskać będąc wiarygodny finansowo"

W dniu 14 marca 2018 r. na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych PW odbyło się seminarium firmy Intel o cyberbezpieczeństwie i sztucznej inteligencji

Zapraszamy do obejrzenia nowej wystawy pt. "Impresje luksemburskie" w Czytelni cyfrowej WEiTI! Tym razem przedstawiamy zdjęcia i linoryty Doroty Myko

W czwartek 22 lutego 2018 r. odbyło się kolejne Spotkanie Zawodowe organizowane przez Stowarzyszenie Absolwentów, którego myślą przewodnią było: "Zarządzanie ryzykiem finansowym w biznesie i życiu osobistym"

Profesor Jerzy Woźnicki odebrał tytuł doktora honoris causa Kijowskiego Narodowego Uniwersytetu im. T. Szewczenki.

W dniach 5-6 marca (poniedziałek i wtorek) na naszym Wydziale odbyły się XXI Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków!

W sobotę 17 lutego uroczyście przywitaliśmy nowych studentów i wręczyliśmy dyplomy absolwentom WEiTI!

Mateusz Dardziński, Konrad Krasuski i Jakub Piech z Politechniki Warszawskiej biorą udział w konkursie "Inwestycja w Przyszłość". Laureaci otrzymają m.in. stypendium w wysokości 5 tys. złotych.

Ministerstwo Cyfryzacji przyznało nagrodę laureatom XIII Forum Teleinformatyki. Wśród nich znaleźli się doktoranci naszego Wydziału – Aleksandra Horubała i Daniel Waszkiewicz!

Dr inż. Marcin Kaczkan z Instytutu Mikroelektroniki i Optoelektroniki wraz z polską ekipą himalaistów podjął próbę zdobycia K2 zimą!

7 grudnia 2017 r. odbyła się III Konferencja Studenckich Kół Naukowych WEiTI PW, podczas której studenci zaprezentowali swoją działalność.

Studenci PW zwyciężyli w polskiej edycji konkursu organizowanej przez koncern Procter&Gamble. Wśród zwycięzców są przedstawiciele WEiTI!

Zespół profesora Witolda Pleskacza otrzymał nagrodę II stopnia za najlepszą pracę naukową i rozwojową. Konkurs był organizowany przez Ministerstwo Obrony Narodowej