Wydarzenia

W sobotę 17 lutego uroczyście przywitaliśmy nowych studentów i wręczyliśmy dyplomy absolwentom WEiTI!

Mateusz Dardziński, Konrad Krasuski i Jakub Piech z Politechniki Warszawskiej biorą udział w konkursie "Inwestycja w Przyszłość". Laureaci otrzymają m.in. stypendium w wysokości 5 tys. złotych.

Ministerstwo Cyfryzacji przyznało nagrodę laureatom XIII Forum Teleinformatyki. Wśród nich znaleźli się doktoranci naszego Wydziału – Aleksandra Horubała i Daniel Waszkiewicz!

Dr inż. Marcin Kaczkan z Instytutu Mikroelektroniki i Optoelektroniki wraz z polską ekipą himalaistów podjął próbę zdobycia K2 zimą!

7 grudnia 2017 r. odbyła się III Konferencja Studenckich Kół Naukowych WEiTI PW, podczas której studenci zaprezentowali swoją działalność.

Studenci PW zwyciężyli w polskiej edycji konkursu organizowanej przez koncern Procter&Gamble. Wśród zwycięzców są przedstawiciele WEiTI!

Zespół profesora Witolda Pleskacza otrzymał nagrodę II stopnia za najlepszą pracę naukową i rozwojową. Konkurs był organizowany przez Ministerstwo Obrony Narodowej

W dniu 16.11.2017 nasz Wydział odwiedziła grupa młodzieży z Zespołu Szkół Elektronicznych w Radomiu. Byli to uczniowie klasy IV technikum w zawodzie technik informatyk.

W środę 8 listopada 2017 r. w gmachu CZIiTT PW odbyło się odbyło się seminarium dla warszawskich naukowców, którego celem było przekazanie im praktycznej wiedzy do wykorzystania przy organizacji konferencji naukowych

W dniach 9-10 listopada 2017 r. na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych PW odbyły się warsztaty z cyklu NATO Lecture Series SET-243 poświęcone zagadnieniom rozwoju technologii radarów pasywnych

8 listopada 2017 roku na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych odbyło się spotkanie z Marcinem Cichym – prezesem UKE

W czytelni cyfrowej Biblioteki Wydziałowej pojawiła się nowa wystawa, której autorem jest absolwent i pracownik WEiTI inż. Leszek Putkowski.

Dzień Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych już za nami! 5 października 2017 r. studenci, pracownicy i przyjaciele naszego Wydziału zebrali się, aby wspólnie świętować przy grillu i dobrej muzyce

2 października 2017 powitaliśmy nowych studentów i wręczyliśmy dyplomy naszym absolwentom. Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z tych wydarzeń!

W dniu 2 października 2017 r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego 2017/2018. Rozdano również dyplomy absolwentom Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych PW!

W dniach 5-7 września 2017 r. już po raz 27. odbyło się  Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju, najważniejsze spotkanie osobistości świata polityki i biznesu z Europy Środkowo-Wschodniej

W dniach 19-20 września br. w Krakowie odbył się Narodowy Kongres Nauki, wieńczący kilkunastomiesięczne szerokie prace i konsultacje na projektem nowej Ustawy o szkolnictwie wyższym

Serdecznie zapraszamy na 5 spotkań na naszym wydziale w dniu 30 października 2017