Wydarzenia

Uczestnik studiów magisterskich w Instytucie Telekomunikacji WEiTI otrzymał grant Preludium finansowany przez Narodowego Centrum Nauki

Prodziekan ds. Nauki WEiTI został reprezentantem dyscypliny Automatyka i Robotyka w Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów (kadencja 2017-2020)!

Na liście "New Europe 100" znaleźli się innowatorzy i liderzy pozytywnych zmian w Europie Środkowo-Wschodniej. Wśród nich jest adiunkt WEiTI!

Nowe znaki, specjalna paleta barw, oryginalne czcionki – Politechnika Warszawska wdraża nowy system identyfikacji wizualnej

Rewelacyjne występy naszych Zawodników: Michała Misiewicza, Krzysztofa Wasilewskiego oraz Moniki Kaczanowskiej. Puchar Rektora w rękach Studentów WEiTI!

W czwartek 17 listopada 2016 r. odbyło się XXXIV Spotkanie Zawodowe organizowane przez Stowarzyszenie Absolwentów pt. "Analiza rynku”

Rozpoczynają się obchody Święta Politechniki Warszawskiej! Społeczność akademicka przygotowała z tej okazji wiele atrakcji!

Wartość muzyki elektroakustycznej dostrzegł na długo przed nastaniem epoki DJ'ów. Eugeniusz Rudnik był nie tylko członkiem legendarnego Studia Eksperymentalnego Polskiego Radia, ale również Absolwentem Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych

Nauczyciel akademicki Instytutu Informatyki WEiTI został wyróżniony podczas konferencji PodcarCity 10 w Antwerpii (Belgia) za artykuł pt. “Empty Vehicles Management as a Method for Reducing Passenger Waiting Time in PRT Networks”

Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki WEiTI nagrodzony za wdrażanie innowacyjnych rozwiązań naukowych!

Laureatami Złotej Kredy zostali dr hab. inż. Maciej Ławryńczuk, prof. PW oraz dr inż. Agnieszka Zaręba. Serdecznie gratulujemy!

Nad tym jak zapewnić maksymalną funkcjonalność niewielkiemu robotowi zastanawiał się zespół badaczy pod kierownictwem prof. Cezarego Zielińskiego w ramach projektu RAPP

MicroSAR to pierwszy w Polsce miniaturowy systemem radarowy SAR (ang. Synthetic Aperture Radar) opracowany przez badaczy z naszego Wydziału. Zapraszamy do obejrzenia filmu również w wersji anglojęzycznej!

W dniach 20-21 października 2016 r. odbyły się Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich, na których nie zabrakło przedstawicieli Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych!

Ostatnie Targi Pracy i Praktyk dla Informatyków i Elektroników na naszym Wydziale dobiegły końca i już zapraszamy na nową edycję w 2017 r.

Czym radio cyfrowe różni się od analogowego? Jakie są jego wady i zalety? Czym różni się odbiór muzyki w radiu cyfrowym? – na te i inne pytania odpowiada dr inż. Jacek Cichocki. Zapraszamy do wysłuchania audycji!

W czwartek 13 października 2016 r. odbyło się XXXIII Spotkanie Zawodowe organizowane przez Stowarzyszenie Absolwentów. Tym razem hasłem przewodnim był "Start-up bez budżetu”

7 października 2016 r. wspólnie świętowali Pracownicy, Studenci i Przyjaciele WEiTI. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

W piątek 30.09.2016 r. w Dużej Auli Gmachu Głównego PW uroczyście zainaugurowaliśmy nowy rok akademicki. Wszystkim Studentom WEiTI życzymy z tej okazji wielu naukowych sukcesów!