Wydarzenia

Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki WEiTI otrzymał Polską Nagrodę Innowacyjności 2016, a projekt BioSoC zyskuje coraz większą popularność w świecie nauki i w mediach. Prof. Witold Pleskacz i Prof. Ryszard Piramidowicz opowiadają o miejscu, w którym rodzą się innowacyjne pomysły!

Adiunkt w Instytucie Radioelektroniki i Technik Multimedialnych WEiTI otrzymał nagrodę naukową przyznawaną przez Wydział  IV Nauk Technicznych PAN! Serdecznie gratulujemy!

20 stycznia 2017 r. w Bibliotece WEiTI odbyła się gala wręczenia nagród laureatom konkursu fotograficznego "Moja Politechnika" organizowanego przez Obrazowe Koło Naukowe RGB

W czwartek 12 stycznia 2017 r. odbyło się XXXVI Spotkanie Zawodowe organizowane przez Stowarzyszenie Absolwentów pt. "Pułapki pracy w zespołach międzykulturowych”. Prelekcję wygłosił Ireneusz Zyzański

Mgr inż. Bartosz Janaszek (IMiO) oraz mgr inż Andrzej Manujło (ISE) zostali wyróżnieni w XXV Ogólnopolskim Konkursie im. Adama Smolińskiego na najlepszą pracę dyplomową! Serdecznie gratulujemy!

Miłych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nowym roku życzą Władze Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych PW

Już niebawem wystartuje kolejna sesja programu ATHENS. Na zgłoszenia czekamy do 26 stycznia 2017!

W dniach 23-25 listopada 2016 w Białoruskim Narodowym Uniwersytecie Technicznym w Mińsku (Białoruś) odbyła się 9. Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna "Inżynieria Instrumentalna – 2016"

Z przyjemnością informujemy, że stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego otrzymali: Łukasz Chorchos, Adrian Ratajczyk, Jakub Sawulski oraz Janusz Kulpa. Ogromne gratulacje!

Zespół badawczy, w którym działał naukowiec z Instytutu Informatyki WEiTI, otrzymał drugą nagrodę za osiągnięcia naukowo-techniczne! Nagrodzony projekt to "Eko-Mobilność-Prometeusz"

W czwartek 8 grudnia 2016 r. odbyło się XXXV Spotkanie Zawodowe Stowarzyszenia Absolwentów pt. "Jak sporządzić biznesplan”. Prelekcję wygłosił Adrian Migoń (Youth Business Poland)

Kolejny sukces Studenta WEiTI! Inż. Łukasz Chorchos z naszego Wydziału znalazł się w gronie laureatów prestiżowego konkursu Huawei!

Zapraszamy do obejrzenia nowej wystawy w Bibliotece Wydziałowej!

Zachęcamy do wysłuchania audycji OFF Czarek w radiu TOK FM, w której wziął udział dr hab. inż. Mateusz Malanowski – wykładowca WEiTI i wielokrotny laureat plebiscytu "Złota Kreda"

Uczestnik studiów magisterskich w Instytucie Telekomunikacji WEiTI otrzymał grant Preludium finansowany przez Narodowego Centrum Nauki

Prodziekan ds. Nauki WEiTI został reprezentantem dyscypliny Automatyka i Robotyka w Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów (kadencja 2017-2020)!

Na liście "New Europe 100" znaleźli się innowatorzy i liderzy pozytywnych zmian w Europie Środkowo-Wschodniej. Wśród nich jest adiunkt WEiTI!

Nowe znaki, specjalna paleta barw, oryginalne czcionki – Politechnika Warszawska wdraża nowy system identyfikacji wizualnej