BURST YOUR IMAGINATION! Rethink possibilities of AI

ATHENS

Huawei AI CHALLENGE to konkurs programistyczny organizowany
przez Huawei i skierowany do studentek i studentów PW z kierunków związanych z telekomunikacją, informatyką i elektroniką.
Chętni formułują 2-3 osobowe zespoły i do 10.12.2019 r. wysyłają uzupełniony formularz zgłoszeniowy na adres AIchallenge@huawei.com .

Formularz zgłoszeniowy

Oficjalna inauguracja konkursu będzie miała miejsce 12.12.2019 r. W trakcie tego wydarzenia ekspert Huawei omówi zasady konkursu oraz możliwości jakie daje platforma deweloperska HUAWEI HiAI .
To dzięki niej studenci przygotują dowolną aplikację użytkową, którą prześlą do oceny jury
do 9.03.2020. Podczas gali finałowej, która odbędzie się 13.03.2020 autorzy trzech najlepszych aplikacji otrzymają cenne nagrody: smartfony Huawei oraz vouchery podarunkowe.

Każdy z zespołów, w trakcie trwania konkursu, będzie miał możliwość spotkania z ekspertami Huawei , którzy podzielą się swoją wiedzą i odpowiedzą na nurtujące pytania.

Językiem obowiązującym w konkursie Huawei AI CHALLENGE jest język angielski.

Harmonogram konkursu:

07.11. - rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń zespołów do konkursu
 10.12. - zakończenie przyjmowania zgłoszeń zespołów do konkursu i komunikacja z drużynami
 12.12. - oficjalna inauguracja konkursu
 08.01. - pierwsza konsultacja zespołów z ekspertami Huawei