Quiz o PW

Na żółtym tle tekst: Quiz o PW

Całą społeczność PW zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie organizowanym w ramach Święta PW. Jego uczestnicy będą mieli okazję zmierzyć się z różnorodnymi pytaniami dotyczącymi Politechniki Warszawskiej , poznać politechniczne ciekawostki i… wygrać nagrody.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące konkursu
i naboru uczestników.

Kto może wziąć udział w Quizie o PW?

Studenci, doktoranci i pracownicy, którzy mają założony adres mailowy w domenie @pw.edu.pl .

Jak zgłosić się do gry?

Wystarczy wypełnić formularz dostępny pod  tym adresem . Ostatni moment na przesłanie zgłoszenia mija na dwa dni przed rozpoczęciem I etapu.

Z ilu etapów składa się Quiz o PW?

Gra jest podzielona na trzy etapy.

• I etap – 27 listopada
  • II etap – 10 grudnia
  • III etap – 17 grudnia

Etap I i II odbędą się w formie telekonferencji na platformie MS Teams. Wielki finał będzie transmitowany na profilu Politechniki Warszawskiej na  Facebooku .

Kiedy będą znani zwycięzcy poszczególnych etapów?

Rozstrzygnięcie dwóch pierwszych etapów quizu nastąpi najpóźniej dwa dni po ich zakończeniu (zakwalifikowani otrzymają powiadomienie drogą mailową), natomiast w przypadku trzeciego etapu wyłonienie zwycięzcy odbędzie się na żywo, podczas transmisji.

Jakich pytań można się spodziewać?

Pytania będą skupione wokół następujących tematów:

• wydziały,
  • nauka,
  • architektura,
  • historia,
  • wiedza ogólna.

Czy są przewidziane nagrody?

Tak – zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy.

Zapraszamy do zabawy! Mamy nadzieję, że dzięki niej Politechnika wyda się Państwu jeszcze bliższa i ciekawsza.

Quiz jest organizowany pod patronatem Zespołu ds. społecznej odpowiedzialności Politechniki Warszawskiej .

Regulamin Quizu o PW»

Formularz zgłoszeniowy»