WEiTI w Rankingu Studiów Inżynierskich PERSPEKTYWY 2017

W pierwszej edycji Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2017 wyłoniono najlepsze studia w Polsce dające tytuł inżyniera oraz magistra inżyniera. Politechnika Warszawska znalazła się na czele, a Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych prowadzi wśród kierunków elektronicznych i informatycznych!

W rankingu oceniono 21 najpopularniejszych dyscyplin studiów technicznych. Ranking prezentuje 311 najlepszych programów studiów, które są prowadzone na 288 wydziałach w 26 polskich uczelniach akademickich.

Politechnika Warszawska okazała się najlepsza aż w 13 kategoriach! Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych zajął pierwsze miejsce pośród kierunków ELEKTRONIKA i INFORMATYKA. W dziedzinie INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ ustępujemy jedynie Wydziałowi Mechatroniki PW.

WEiTI w RANKINGU STUDIÓW INŻYNIERSKICH PERSPEKTYWY 2017:

ELEKTRONIKA

1. Politechnika Warszawska, Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
  2. Akademia Górniczo-Hutnicza, Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji
  3. Politechnika Wrocławska, Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki

INFORMATYKA

1. Politechnika Warszawska, Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
  2. Akademia Górniczo-Hutnicza, Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej
  3. Akademia Górniczo-Hutnicza, Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji

INŻYNIERIA BIOMEDYCZNA

1. Politechnika Warszawska, Wydział Mechatroniki
  2. Politechnika Warszawska, Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych