Women in Tech Summit 2020!

Women in Tech Summit, 8-9 december, online

W dniach  8-9 grudnia 2020 r.  odbędzie się kolejna edycja konferencji  Perspektywy Women in Tech Summit, tym razem online. Wydarzenie
jest organizowane przez  Fundację Edukacyjną Perspektywy. Wśród wirtualnych wystawców znajdzie się  Politechnika Warszawska.

Perspektywy Women in Tech Summit to wydarzenie łączące tematykę naukową i technologiczną, którego celem jest dążenie do coraz lepszego poznania i zrozumienia problemów współczesności, a także podjęcie próby zaprojektowania ich rozwiązań.

Ważną rolę w tym procesie odgrywają uczelnie techniczne – miejsca, w których powstają nieszablonowe pomysły i projekty odpowiadające na potrzeby współczesnych społeczeństw.

W programie konferencji:

• ponad 50 wystąpień mówców z całego świata poruszających tematykę rozwoju technologii wobec zagrożeń klimatycznych, bezpieczeństwa danych, technologii w edukacji oraz technologii w kontekście globalnych kryzysów;
  • 30 tech-talków;
  • 60 warsztatów technologicznych i dotyczących kompetencji miękkich;
  • ponad 200 sesji mentoringowych;
  • networking.

Odwiedzający wirtualne stoisko PW będą mieli szansę lepiej poznać uczelnię i dowiedzieć się,
jak dołączyć do grona jej studentów.

Studentki i doktorantki z polskich uczelni technicznych mogą uczestniczyć w wydarzeniu bezpłatnie. Rejestracja przez stronę:  www.womenintechsummit.pl  – przycisk GRANTS.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu dostępne są  tutaj»