Instytut Systemów Elektronicznych

Strona WWW Instytutu: http://www.ise.pw.edu.pl               Profil Instytutu w Bazie Wiedzy PW

Dyrektor Instytutu
 dr hab. inż. Tomasz Starecki, prof. uczelni 
tel. +48 22 234 7744
tel. +48 22 234 3657
fax +48 22 825 2300 
e-mail T.Starecki@ise.pw.edu.pl
pok. 217, 268
Sekretariat Instytutu
 Patrycja Hojczyk
tel. +48 22 234 7744
fax +48 22 825 2300
e-mail ise@ise.pw.edu.pl
pok. 217
Zastępca Dyrektora ds Naukowych
 dr inż. Krzysztof Czuba 
tel. +48 22 234 5110
tel. +48 22 234 5006
fax +48 22 825 2300
e-mail K.Czuba@ise.pw.edu.pl
pok. 217, 247
Sekretariat Naukowy
 mgr Danuta Sobczak-Bartosiewicz
tel. +48 22 234 5110 
tel. +48 22 234 7744 
fax +48 22 825 2300 
e-mail D.Bartosiewicz@elka.pw.edu.pl
pok. 217 
Zastępca Dyrektora ds Dydaktycznych 
 dr hab. inż. Piotr Z. Wieczorek
tel. +48 22 234 7730
tel. +48 22 234 7336
fax +48 22 825 2300 
e-mail P.Z.Wieczorek@elka.pw.edu.pl
pok. 221, 259 
Sekretariat Dydaktyczny
 Barbara Kozielewska
tel. +48 22 234 7730;
e-mail B.Kozielewska@ise.pw.edu.pl
pok. 221
Pełnomocnik Kwestora 
 Katarzyna Gorzelańczyk 
tel. +48 22 234 7334
e-mail K.Gorzelanczyk@elka.pw.edu.pl 
pok. 222 

Pracownicy Instytutu

 W skład Instytutu wchodzą: