WEITI » Wydział »

Pełnomocnicy Dziekana

Pełnomocnicy Dziekana w kadencji 2016-2020

Pełnomocnik Dziekana ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy i Nauki
mgr inż. Jerzy Domański
tel. 22 234 7780, 22 234 5419
pok. 148
e-mail: j.domanski@elka.pw.edu.pl
Pełnomocnik Dziekana ds. Ochrony Radiologicznej
dr inż. Grzegorz Domański
tel. 22 234 7626
pok. 61
e-mail: g.domanski@ire.pw.edu.pl
Pełnomocnik Dziekana ds. Kół Studenckich Naukowych
prof. Andrzej Jakubiak 
tel. 22 234 7898
pok. 514
e-mail: a.jakubiak@tele.pw.edu.pl
Pełnomocnik Dziekana ds. Bezpieczeństwa Pracy Laserów
dr inż Piotr Warda
tel. 22 234 7772
pok. 121 (Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki
ul. Koszykowa 75, 00-662 Warszawa)
e-mail: P.Warda_NO_SPAM_@elka.pw.edu.pl
Pełnomocnik Dziekana ds. Praktyk Studenckich
dr inż. Jerzy Kalenik
tel. 22 234 7779
pok. 423A, Gmach Elektrotechniki
e-mail: j.kalenik@imio.pw.edu.pl
Pełnomocnik Dziekana ds. Infrastruktury Informatycznej
dr inż. Robert Kurjata 
tel. 22 234 7626
pok. 61
e-mail: R.Kurjata@ire.pw.edu.pl
Pełnomocnik Dziekana ds. Funduszy Strukturalnych
mgr Grzegorz Mańko 
tel. 22 234 6155
pok. 200
e-mail: g.manko@elka.pw.edu.pl
Wydziałowy Pełnomocnik ds. Zapewnienia Jakości Kształcenia 
prof. Andrzej  Pfitzner
tel. 22 234 7207, 22 234 7819
pok. 360
e-mail: a.pfitzner@imio.pw.edu.pl
Pełnomocnik Dziekana ds. Studiów w Języku Angielskim
doc. dr inż. Roman Podraza
tel. 22 234 7995
pok. 206A
e-mail: r.podraza@ii.pw.edu.pl
Pełnomocnik Dziekana ds. Zamówień Publicznych
mgr Łukasz Jarząbek
tel. 22 234 6172
pok. 100
l.jarzabek@elka.pw.edu.pl
Pełnomocnik Dziekana ds. Studiów Wieczorowych na Kierunku Elektronika i Telekomunikacja
dr hab. inż. Kajetana Snopek
tel. 22 234 7713
pok. 443
e-mail: K.Snopek@ire.pw.edu.pl
Pełnomocnik Dziekana ds. Międzynarodowej Wymiany Studentów
dr inż. Dariusz Turlej
tel. 22 234 7935
pok. 206 A
e-mail: d.turlej@ii.pw.edu.pl