Kontakt

W sprawach organizacyjnych (rezerwacja miejsc dla grup zorganizowanych, zwiedzanie laboratoriów) prosimy o kontakt z biurem Wszechnicy.

Biuro Wszechnicy

mgr Dorota Myko
e-mail:  D.Myko@elka.pw.edu.pl
tel. +48 22 234 7081

   
W sprawach programowych (propozycje nowych tematów i spotkań) prosimy o kontakt z Sekretarzem Rady Programowej Wszechnicy:

dr inż. Sławomir Szostak  – Sekretarz Naukowy ( S.Szostak@elka.pw.edu.pl )
    

 Koordynatorzy Instytutowi:

Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej dr inż. Piotr Marusak P.Marusak@ia.pw.edu.pl
Instytut Informatyki mgr inż. Waldemar Grabski W.Grabski@ii.pw.edu.pl
Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki dr hab.  inż. Witold Pleskacz, prof. nzw. PW W.Pleskacz@elka.pw.edu.pl
Instytut Radioelektroniki dr inż. Marek Rusin MarekRusin@wp.pl
Instytut Systemów Elektronicznych dr hab. inż. Jacek Misiurewicz J.Misiurewicz@elka.pw.edu.pl
Instytut Telekomunikacji prof. dr hab. inż. Andrzej Jakubiak Jakubiak@rekt.pw.edu.pl

Adres:

Wszechnica Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, Politechnika Warszawska
ul. Nowowiejska 15/19
00-665 Warszawa

Jak do nas dojechać »