Weź udział w grze giełdowej i poznaj systemy rozpoznawania zmiany trendu na giełdzie papierów wartościowych! Wtorek, 13 grudnia 2011 r.

Zapraszamy do udziału w internetowym badaniu Trendence Graduate Barometer Europe - do wygrania atrakcyjne nagrody!

Zapraszamy na Bal Sylwestrowy do Auli w Gmachu Fizyki Politechniki Warszawskiej. Motywem przewodnim będą Złote Lata Hollywood.

Zapraszamy na cykl Warsztatów ze specjalistami w dziedzinie HR. Spotkania będą się odbywać w środy w godzinach 16:15-18:00 w auli 133 w Gmachu Elektroniki. Pierwsze dwa spotkania już 7 i 14 grudnia.

Stowarzyszenie Studentów BES i WRS EiTI zapraszają na największe na PW wydarzenie  poświęcone branży IT, 6-8 grudnia 2011 r.

Warto skorzystać z konsultacji psychologicznej. Dowiedz się więcej o możliwościach, które daje Wydział.

Zobacz jak świętujemy Dzień Wydziału na WEiTI. Obchody były częścią dwudniowej uroczystości Jubileuszu 60-lecia Wydziału.

8 listopada 2011 NCBiR podpisało umowę o współpracy naukowo-badawczej pomiędzy Polską a Luksemburgiem.

Klub Amplitron zaprasza na kolejną odsłonę Dni Kultury! Środa, 7 grudnia 2011r., godz. 12.00