Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w konkursie. Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe. Zgłaszane mogą być prace magisterskie obronione w terminie od 1 czerwca 2010 r. do 6 lipca 2012 r.

Zapraszamy na Seminarium Środowiskowe „Postępy Edukacji Internetowej”, które odbędzie się w czwartek, 24.11.2011 r.

Biuro Karier PW i Fundacja JWP zapraszają na kolejne seminarium organizowane w ramach projektu edukacyjnego "Rzecznicy Talentów", czwartek,  24 listopada 2011

Przyjdź na bezpłatne szkolenie i dowiedz się więcej na temat komercjalizacji swoich pomysłów i alternatywnych źródeł finansowania, czwatrek, 29 listopada 2011 r.

Przyjdź na wykład i weź udział w konkursie, czwartek, 10 listopada 2011 r.

Z okazji Jubileuszu 60-lecia Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych PW, Prezydent RP Bronisław Komorowski skierował do społeczności WEiTI

Dnia 3 listopada 2011 prof. Józef Modelski został uhonorowany tytułem Doktora Honoris Causa Wojskowej Akademii Technicznej. Tytuł ten Senat WAT przyznał prof. Modelskiemu za szczególne osiągnięcia w dziedzinie radioelektroniki, techniki mikrofalowej i antenowej oraz telewizji.

Klub Amplitron zaprasza na rozgrywki eliminacyjne we wtorek, 8 listopada