Wydziałowa Rada Samorządu Studentów zaprasza do kandydowania w wyborach. Termin zgłoszeń mija 8 listopada.

Laboratorium BRAMA zaprasza do udziału w hackatonie, w weekend 3-4 grudnia.

Zapraszamy na cykl wykładów, które poprowadzi Prof. Marian Kazimierczuk z Wright State University, USA, 21.11 - 12.12.2011

Zapraszamy na spotkanie informacyjne w środę, 9 listopada.

Biuro Karier PW zaprasza na spotkanie z firmą GoldenLine, we wtorek, 8 listopada.

Zapraszamy na spotkanie dotyczące programów stypendialnych na King Abdullah University of Science and Technology, KAUST, w Arabii Saudyjskiej, w piątek 4 listopada 2011 r.

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie na najlepszą pracę doktorską z dziedziny radiokomunikacji i technik multimedialnych. Zgłoszenia do 10 lutego 2012.

Zapraszamy na uroczyste otwarcie LABORATORIUM LTE, piątek, 28 października 2011 r.

Zapraszamy do zapoznania się z działalnością firm, możliwościami pracy i rozwoju zawodowego, czwartek, 3 listopada 2011 r.