VII Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli

przedsiębiorstw i instytucji oferujących praktyki lub pracę oraz osoby poszukujące pracy  do uczestnictwa w

VII TARGACH PRACY i PRAKTYK dla ELEKTRONIKÓW i INFORMATYKÓW

które odbędą się w poniedziałek, 28 lutego 2011 r.

w gmachu Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej w godzinach 10:00 - 17:00.

Stoiska będą wystawione w holu, na 1 piętrze w Gmachu Elektroniki PW,

ul. Nowowiejska 15/19.

Plan rozmieszczenia stoisk

Koszt uczestnictwa zależy od wielkości stoiska.

Stoiska rezerwujemy według kolejności zgłoszeń –  zajęte stoiska będziemy zaznaczać w załączonej tabeli

Szczegóły: .

Program seminariów

W ramach opłaty zapewniamy wystawcom:

1. stoisko (wymiary stoisk będą zróżnicowane):
    • stolik o wymiarach 0,5 x 1 m
    • krzesła
    • oświetlenie
    • gniazdko 220 V
  2. bezprzewodowy dostęp do internetu (WLAN)
  3. szyld stoiska z nazwą instytucji
  4. parking
  5. obiad
  6. możliwość prezentacji przedsiębiorstwa podczas specjalnej sesji (20 min. w ramach ceny stoiska).

Zapewniamy również możliwość prezentacji przedsiębiorstwa na seminarium towarzyszącym Targom (w ramach ceny stoiska).

Prosimy przedsiębiorstwa i instytucje zainteresowane uczestnictwem w Targach o zgłoszenie się do pani Doroty Myko, tel.: 22 234 7081, adres elektroniczny d.myko@elka.pw.edu.pl w terminie do 21.02.2011 r.

Formularze  i  należy przesyłać do pani Doroty Myko.

Informacje przesłane po dniu 21 lutego 2011 r. , z powodów technicznych, nie będą mogły być uwzględnione w katalogu targowym.

Zdjęcia z VI edycji targów z 2010 roku na stronie internetowej: http://www.elka.pw.edu.pl/pol/Media2/Galerie/Wydarzenia/VI-Targi-Pracy-i-Praktyk.

Relacje z ostatnich imprez targowych znajdują się w:

Informacji w sprawie uczestnictwa w targach udziela:

Dorota Myko
tel. 22 234 7081, faks: 22 234 5885,  adres elektroniczny: d.myko@elka.pw.edu.pl

Adres pocztowy:
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych, Politechnika Warszawska