Ze względu na prace konserwacyjne, w dniach 27-31 grudnia 2013, mogą zdarzyć się krótkie przerwy w dostępie do sieci i serwerów Wydziału. Za utrudnienia przepraszamy.

Zdrowych, radosnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2014 roku

życzą Władze Wydziału

Studenci I semestru studiów stacjonarnych mogą do 10 stycznia 2014 uzyskać wpis oceny z egzaminu B2 na podstawie certyfikatu.

Zapraszamy do udziału w konferencji Mobile Central Europe, która odbędzie się 11 stycznia 2014 r.

Zapraszamy do udziału w 17th IEEE Symposium on Design and Diagnostics of Electronic Circuits and Systems, 23-25 kwietnia 2014r.

Zapraszamy na "jAmplitron Session", czyli JAM SESSION w Wydziałowym Klubie Studenckim AMPLITRON! piątek, 17 stycznia 2014.

Dyrektor Generalny UKE poszukuje stażystów z ostatniego roku studiów II stopnia. Miejscem stażu będzie Departament Techniki, który zajmuje się przede wszystkim zasobami numeracyjnymi telefonii.

Wydziałowa Rada Samorządu Studentów WEiTI zaprasza na Spotkanie Wigilijne, które odbędzie się w środę, 18 grudnia 2013 r., o godz. 18:00, przed Audytorium Centralnym.

Komisja Europejska uruchomiła rejestrację ekspertów, którzy będą wspierać KE oraz jej agencje wykonawcze w realizacji nowego Programu Ramowego w zakresie badań naukowych i innowacji.

Masz pomysł na Start up? Chcesz żeby Twój pomysł podbił świat? Najważniejsze są pierwsze kroki, a my możemy Ci pomóc je wykonać! Zapraszamy 13-15 grudnia 2013 r.