Zapraszamy do zapoznania się z - dostępne po zalogowaniu się do systemu Moja Elka. Termin płatności upływa 10 grudnia 2013 roku!

6. grudnia z okazji Mikołajek odbywa się Wii&Kinect Day. Tego dnia, w imieniny naszego ulubionego brodatego staruszka w czerwonych ciepłych rajtuzach, każdy strudzony życiem student będzie mógł wypocząć i pograć na konsolach, w jakże miłej, rodzinnej atmosferze. Za granie będą przewidziane NAGRODY!

Studenckie Koło Naukowe Cybernetyki PW serdecznie zaprasza na spotkanie z prof. dr. hab. inż. Andrzejem Filipkowskim, 13 grudnia 2013 r. Rejestracja do dnia 10 grudnia.

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 22 listopada 2013 r. Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wręczył Panu Profesorowi Krzysztofowi Walczakowi akt nominacyjny na tytuł profesora nauk technicznych.
Serdecznie gratulujemy.

Na pierwszym plenarnym posiedzeniu Rady Głównej Nauki Szkolnictwa Wyższego (RGNiSW) w dniu 9 stycznia br. na przewodniczącego wybrano, w drodze głosowania, prof. Jerzego Woźnickiego, profesora zwyczajnego naszego Wydziału. Serdecznie gratulujemy.

Zapraszamy na piątą edycję projektu, w czasie której wiodące firmy szeroko rozumianej branży IT zaprezentują studentom najnowsze rozwiązania z zakresu informatyki, elektroniki i telekomunikacji, a także automatyki i robotyki, 3-5 grudnia 2013 r., Wydział Matematyki PW.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z następującymi programami i inicjatywami międzynarodowymi związanymi z badaniami i realizowanymi przez NCBiR. Szkolenie odbędzie się 5 grudnia 2013 r. (czwartek), w godzinach 9.00–13.30 w sali 101 w Gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych PW.

Instytut Radioelektroniki Politechniki Warszawskiej został wyróżniony Złotym Laurem Innowacyjności w kategorii „informatyka, telekomunikacja, elektronika, automatyka, nanotechnologie”. Nagrodzony został projekt pt." Transwerter mikrofalowy" opracowany w Zakładzie Techniki Mikrofalowej i Radiolokacyjnej przez zespół w składzie: dr inż. Wojciech Wojtasiak, dr inż. Daniel Gryglewski, dr inż.Dawid W. Rosołowski.
Serdecznie gratulujemy.

Krajowa Rada Koordynatorów Projektów Badawczych UE serdecznie zaprasza do udziału w X Sympozjum KRAB, którego współorganizatorem i gospodarzem jest Politechnika Warszawska, 28 listopada 2013 r.

W czwartek 14 listopada 2013r. odbyło się XI Spotkanie Zawodowe organizowane przez Stowarzyszenie Absolwentów, tym razem pt. „Kreatywność i innowacja w firmie. Naszym prelegentem była Dyrektor R&D w SAMSUNG ELECTRONICS Polska - p. Adam Roś: posiadający 20-letnie doświadczenie w zakresie działalności badawczo-rozwojowej dla firm branży RTV i ICT.