Konferencje / seminaria 2009/2010

Poniższa tabelka przedstawia wykaz konferencji / seminariów w roku akademickim 2009/2010.

Lp Termin i miejsce Temat Konferencji(strona www) Jednostka organizacyjnaInstytut, Zakład, Organizator konferencji Planowana liczba uczestników w tym z zagranicy
1.

28-31.01

2010, Wilga

XXVth Domestic IEEE-SPIE Joint Symposium on Web Engineering and Photonics Applications in Industry, Astronomy and High Engergy Phisics Experiments

http://wilga.ise.pw.edu.pl

Instytut Systemów Elektronicznych

prof. dr hab. Ryszard Romaniuk
photonics@ise.pw.edu.pl 
tel: 022 234 7986 (5360, 5110)

80 uczestników, w tym 5 z zagranicy
2.

12-16.05

2010, Warszawa

The 33rd International Spring Seminar on Electronics Technology

http://isse2010.elka.pw.edu.pl

Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki

Zakład Technologii Mikrosystemów i Materiałów Elektronicznych

dr inż. Ryszard Kisiel
r.kisiel@imio.pw.edu.pl
tel: 022 234 7852

mgr inż. Piotr Firek
p.firek@elka.pw.edu.pl
tel: 022 234 7932

100 - 120 uczestników, w tym 60 - 90 z zagranicy
3.

24-30.05

2010, Wilga

XXVth International IEEE-SPIE Joint Symposium on Web Engineering and Photonics Applications in Industry, Astronomy and High Energy Physics Experiments

http://wilga.ise.pw.edu.pl

Instytut Systemów Elektronicznych

prof. dr hab. Ryszard Romaniuk
photonics@ise.pw.edu.pl

tel: 022 234 7986 (5360, 5110)

300 uczestnikow, w tym 30 z zagranicy
4.

14-18.06

2010, Wilno, Litwa

Tydzień Mikrofalowy zawierający Konferencję Mikrofalową MIKON 2010. Konferencja międzynarodowa.

Instytut Radioelektroniki PW

Instytut Fizyki Półprzewodników Litewskiej Akademii Nauk

prof. dr hab. Józef Modelski
J.Modelski@ire.pw.edu.pl
tel: 022 234 7233

prof. dr hab. Wojciech Gwarek
tel: 022 234 7725

ok. 200 uczestników, w tym ok. 160 z zagranicy
5.

14-16.06

2010, Wilno, Litwa

The Signal Processing Workshop (SPW 2010)

http://irs-2010.org
http://www.irs.edu.pl

Instytut Systemów Elektronicznych

dr hab. Krzysztof Kulpa
kulpa@ise.pw.edu.pl
tel: 022 234 7478

60 uczestników, w tym 40 z zagranicy
6.

16-18.06

2010, Wilno, Litwa

11th International Radar Symposium (IRS 2010)

http://irs-2010.org
http://www.irs.edu.pl

Instytut Systemów Elektronicznych

dr hab. Krzysztof Kulpa
kulpa@ise.pw.edu.pl
tel: 022 234 7478

200 uczestników, w tym 150 z zagranicy
7.

28-30.06

2010, Warszawa

The 7th International Conference on Rough Sets and Current Trends in Computing (RSCTC 2010)

http://www.rsctc2010.org

Instytut Informatyki

Zakład Systemów Informacyjnych

prof. nzw. dr hab. Marzena Kryszkiewicz
M.Kryszkiewicz@ii.pw.edu.pl
tel:: 022 234 7701

prof. dr hab. Henryk Rybiński
H.Rybinski@ii.elka.pw.edu.pl
tel: 022 825 3179

Uniwersytet Warszawski, Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki
Instytut Matematyki

dr Marcin Szczuka
M.Szczuka@mimuw.edu.pl
tel: 022 554 4124

100 uczestników, w tym 70 z zagranicy
8.

28.06-2.07

2010, Zakopane

Konfernecje międzynarodowe:

5th Wide Bandgap Materials - progress in synthesis and applications

7th Diamond & Related films jointly with 2nd International Workshop on Science and Applications of Nanoscale Diamond Materials

http://www.wbm.p.lodz.pl

Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki oraz Instytut Inżynierii Materiałowej politechniki Łódzkiej

prof. dr hab. Jan Szmidt

Sekretariat: Zofia Grzelak
Z.Grzelak@imio.pw.edu.pl
tel: 022 234 7771

ok. 130 uczestników, w tym ok. 50 z zagranicy
9.

27-30.09

2010, Warszawa

NETWORKS 2010

14th International Telecommunications Network Strategy and Planning Symposium

http://www.networks2010.pl

Instytut Telekomunikacji

prof. Michał Pióro
mpp@tele.pw.edu.pl
tel: 022 234 7794

dr inż. Krzysztof Szczypiorski
K.Szczypiorski@tele.pw.edu.pl
tel: 022 234 7794

prof. Andrzej Jajszczyk, AGH
jajszcz@kt.agh.edu.pl

200 uczestników, w tym 150 z zagranicy