"Przysposobienie biblioteczne" - e-kurs dla studentów rozpoczynających studia w semestrze letnim 2019/2020

Uprzejmie informujemy, że w dniach 3-17 marca br. będzie otwarty e-kurs Przysposobienie biblioteczne dla studentów rozpoczynających studia w semestrze letnim 2019/2020 oraz tych, którzy nie zaliczyli szkolenia w semestrze zimowym. Kurs ma formę e-learningową.

Szczegółowe informacje na temat logowania się na Platformę Edukacyjną PW można znaleźć na stronie Biblioteki Głównej PW w aktualnościach
sprawdź tutaj» lub tutaj»

UWAGA!

Studenci Politechniki Warszawskiej logują się na platformę z wykorzystaniem kont USOSWeb.

nie posiadających numeru PESEL) oraz hasło i nacisnąć przycisk Zaloguj.

Studenci, którzy nie logowali się jeszcze do systemu USOSWeb, logują się używając hasła z systemu Rekrutacja PW. W przypadku zapomnienia hasła, należy odzyskać hasło, wypełniając formularz podany pod adresem https://cas.usos.pw.edu.pl/passwd-change/reset . Należy używać adresu email zarejestrowanego w systemie USOSWeb - podanego na etapie rekrutacji na studia.

Szkolenie jest OBOWIĄZKOWE!