Wnioski stypendialne - nowy sposób składania dokumentów!

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i Zarządzeniem Rektora PW nr 104/2020 w sprawie funkcjonowania Politechniki Warszawskiej
w okresie epidemii COVID-19, zostały wprowadzone zmiany w sposobie składania wniosków stypendialnych. Przedstawiamy je poniżej.

Wnioski można składać do 16 października br. włącznie.

Uwaga!

W związku z pandemią COVID-19 termin składania wniosków został przedłużony do 26 października 2020 r.
W związku z powyższym przesunięciu o 7 dni ulegają również wszystkie terminy dotyczące przyznawania świadczeń.

URNA

1. Przy wejściu na wydział zostanie umieszczona specjalna urna, pilnowana przez portierów, do której można wrzucać wnioski stypendialne: o stypendium rektora oraz socjalne
  2. Każdy wniosek (wraz z ewentualnymi załącznikami) musi być umieszczony w zaklejonej kopercie,
    na której będzie napisane, o które stypendium się Państwo ubiegają.
  3. Każdy wniosek musi być umieszczony w kopercie, nawet jeśli nie zawiera załączników.
  4. Jeśli do wniosku dołączony jest jakikolwiek załącznik, należy załączyć zarówno oryginał, jak i jego kopię
  5. Prosimy o umieszczenie informacji, w jaki sposób chcecie odebrać załączniki. Oryginalne dokumenty mogą zostać odesłane pocztą wraz z decyzją stypendialną lub zostać odebrane na Wydziale
    we wcześniejszym terminie.

Przypominamy, że wszystkie braki we wniosku mogą skutkować opóźnieniem w wypłacie stypendium lub pozostawieniem wniosku bez rozpoznania.

OSOBISTE ODDANIE WNIOSKU

W przypadku wystąpienia wątpliwości co do wymaganych załączników do stypendium socjalnego, możliwe będzie złożenie wniosku stacjonarnie w dziekanacie. Formularz pozwalający na umówienie się do dziekanatu na konkretny dzień i godzinę znajduje się TUTAJ».

Uwaga! Dostęp do formularza po zalogowaniu na konto w domenie pw.edu.pl.

PIERWSZOROCZNI

Studenci pierwszego roku, odbywający zajęcia stacjonarnie na Wydziale, mogą oddać wniosek osobiście w godzinach pracy dziekanatu (pok. 119), aż do czasu wprowadzenia zapisów na określone godziny.
Po tym okresie będzie możliwość pojawienia się w dziekanacie tylko po uprzednim zapisie przez stronę.

POCZTA/KURIER

Wnioski można przesłać do dziekanatu pocztą lub za pośrednictwem kuriera. W przypadku dołączania załączników, prosimy o zastosowanie się do zasad obowiązujących w przypadku umieszczania wniosku w urnie.

Przypominamy, że wszystkie braki we wniosku mogą skutkować opóźnieniem w wypłacie stypendium.

ZAPOMOGA ORAZ STYPENDIUM DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Wnioski obsługiwane są wyłącznie za pomocą systemu USOS, w zakładce DLA WSZYSTKICH.
Nie przyjmujemy wniosków stacjonarnie.

Aktualne formularze wniosków wraz z załącznikami są dostępne do pobrania na stronie:

Przypominamy, że każdy wniosek musi być wypełniony elektronicznie!