Hat Trick Koła Naukowego FiberTeam z WEiTI!

W dniu 16 listopada Koło Naukowe FiberTeam , realizujące badania
w Zakładzie Systemów Telekomunikacyjnych Instytutu Telekomunikacji , zostało wyróżnione aż trzykrotnie !

W pierwszej kolejności, na gali  Złotej Kredy , dr inż. Konrad Markowski otrzymał nagrodę Złotego Mentora . Nagroda ta została przyznana po raz pierwszy, z inicjatywy Rady Kół Naukowych Politechniki Warszawskiej .
Relację z gali można znaleźć pod tym linkiem»

W kolejnej części wieczoru, w trakcie 3   Interdyscyplinarnego Kongresu Akademickiego Ruchu Naukowego - IKONA 2019 , odbył się finał  Konkursu  StRuNa będącego częścią Programu Studenckiego Roku Naukowego , realizowanego pod patronatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego .
W ramach tego ogólnokrajowego konkursu, FiberTeam zdobył pierwsze miejsce w kategorii Debiut Roku 2019 , natomiast wyróżnienie w kategorii Opiekun Naukowy Roku 2019 otrzymał
dr. inż. Konrada Markowskiego - opiekun Koła Naukowego FiberTeam.

Relację z Gali Finałowej Konkursu StRuNa  oraz informację o laureatach można znaleźć na fanpage’u konkursu pod tym linkiem»

Członkowie Koła Naukowego FiberTeam, wraz z Prorektorem ds. Studiów prof. dr hab. inż. Krzysztofem Lewensteinem na finałowej Gali konkursu StRuNa, wraz ze statuetką za Debiut Roku 2019.

Opiekunowi i członkom Koła serdecznie gratulujemy!