Ogłoszenia

Biblioteka Główna, filie oraz biblioteki domów studenckich będą nieczynne w dniach 12 marca - 14 kwietnia 2020 r.

Narzędzia zdalnego nauczania

Podstawowe informacje o narzędziach udostępnianych i administrowanych przez Centrum Informatyzacji Politechniki Warszawskiej: https://www.ci.pw.edu.pl/Aktualnosci/Mozliwosci-w-zakresie-realizacji-zajec-zdalnych

17 marca 2020 roku odeszła od nas Pani profesor Natalia Golnik - Dziekan Wydziału Mechatroniki

Biuro Dziekana, Dział Zamówień Publicznych i Dział Finansowy będą dostępne w tygodniu 23-27 marca w poniedziałek, środę i piątek w godzinach 10:00-14:00. W pozostałych dniach/godzinach możliwy będzie tylko kontakt mailowy.

Rekrutacja na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2020/2021

• Trwa rekrutacja studentów na wyjazdy w ramach programu ERASMUS+ na rok akademicki 2020/2021. Zgłoszenia należy składać do 5 kwietnia 2020.

Informacja o zalecanym trybie pracy jednostek organizacyjnych Wydziału w okresie obowiązywania Zarządzenia Rektora Politechniki Warszawskiej nr 16/20202 z dnia 11 marca 2020 r.

Politechnika Warszawska na pierwszym miejscu w europejskim rankingu EngiRank!

EngiRank - European Ranking Of Engineering Studies przygotowany został przez fundację Perspektywy we współpracy z FRSE (Foundation for the Development of the Education System). To pierwsza edycja tego zestawienia.

Zachęcamy studentów I roku studiów 1. stopnia do przystąpienia do elitarnego programu Szkoła Orłów na PW! Jednym z celów projektu jest stworzenie ścieżki kształcenia dla najlepszych studentów, na podstawie ich wyników uzyskanych na 1. roku studiów

Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych zaprasza do udziału w kolejnej edycji studiów podyplomowych

Dzień Nauki Polskiej - 19 lutego!

W tym roku po raz pierwszy obchodzimy nowe święto państwowe. To święto ma stanowić inspirację do pójścia w ślady wybitnych polskich badaczy i wzmocnienie zainteresowania nauką

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe w Instytucie Informatyki WEiTI: "Java EE...", "Grafika komputerowa...", "Data Science...", "Big Data..." rozpoczynające się w semestrze letnim 2020L.

18 edycja Konkursu na najlepszą pracę doktorską z zakresu radiokomunikacji lub technik multimedialnych.

SJO PW zaprasza studentów na bezpłatne kursy językowe!

Obecnie trwają zapisy na kursy, które rozpoczną się w semestrze letnim 2019/2020

Biblioteka WEiTI zaprasza do zapoznania się z nowościami

W styczniu br. w księgozbiorze biblioteki wydziałowej pojawiły się nowe tytuły.

MNiSW ogłosiło nowy wykaz czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych

Nowy wykaz czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych obejmuje 30404 czasopisma naukowe - to wzrost o 1373 pozycje w stosunku do wykazu opublikowanego pod koniec lipca. Natomiast w nowym wykazie wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe znajduje się 713 wydawnictw, w tym 677 wydawnictw na poziomie I (80 pkt) i 36 wydawnictw na poziomie II (200 pkt).

Program międzynarodowej wymiany studentów ATHENS - zarejestruj się już dziś!

Zachęcamy do wzięcia udziału w marcowej sesji programu ATHENS. Rejestracja trwa do 28 stycznia 2020 r.

AKADEMIA CISCO na WEiTI zaprasza! Nabór na edycję WIOSNA 2020 w toku!

Od lutego 2020 r. startujemy z kursami CCNAv7, CCNA-SEC i CCNP w nowej odsłonie!

Studentom, Pracownikom oraz Przyjaciołom Wydziału składamy najserdeczniejsze życzenia!