Ogłoszenia

Politechnika Warszawska i Fundacja Dekaban ogłaszają konkurs na staż post-doktorski w roku akademickim 2018/2019. Zgłoszenia do 30 kwietnia!

Od lipca do września 2018 r. będzie realizowana IV edycja programu "Praktyki u Marszałka"

Zdobądź dwa dyplomy zamiast jednego! Możesz spełnić wymagania programowe dwóch uczelni w tym samym czasie, przez trzy lata na naszym Wydziale i przez rok w Kyungpook National University (Daegu, Korea), aby pochwalić się dwoma dyplomami inżynierskimi: polskim i koreańskim.

W dniu 13 kwietnia 2018 odbędzie się nabór do Reprezentacji Akademickich w Golfie!

W dniach 7-8 kwietnia 2018 r. Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych otwiera swoje drzwi dla kandydatów na studia!

Nagaoka University of Technology (NUT) zaprasza młodych inżynierów do uczestnictwa w letnim programie Nagaoka Summer School for Young Engineer w 2018 roku. Zgłoszenia do 13 kwietnia 2018!

Wszystkim Pracownikom, Studentom i Przyjaciołom Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych życzymy wesołych Świąt Wielkanocnych, mokrego Śmigusa-Dyngusa oraz samych słonecznych dni!

Zachęcamy studentów do wzięcia udziału w projekcie prowadzonym przez brytyjską profesor Rachel Brooks z University of Surrey. Badanie dotyczy szkolnictwa wyższego i studentów w Europie.

Znamy wyniki konkursu na najlepszą pracę dyplomową (inżynierską) pod patronatem IEEE w Instytucie Telekomunikacji WEiTI!

Zapraszamy do udziału w seminarium poświęconemu tematyce cyberbezpieczeństwa i sztucznej inteligencji. Seminarium odbędzie się 14 marca (środa) o godzine 13:00 w Audytorium Centralnym na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych

Zapraszamy Absolwentów Instytutu Telekomunikacji do udziału w konkursie na najlepszą pracę dyplomową pod patronatem IEEE 2018!

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Koła Naukowego Bezpieczeństwa Informacyjnego, które odbędzie się 22.02.2018 (czwartek), godz. 18:15, sala 105 (AR)!

Spotkanie ze studentami, którzy ukończyli inne Wydziały/Uczelnie, odbędzie się we wtorek, 20 lutego o godz. 17:15 w Audytorium Centralnym.

Przedstawiamy garść najnowszych propozycji Biura Karier PW, aby dobrze rozpocząć nowy semestr!

17 lutego 2018 (sobota) odbędzie się uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych PW!

17 lutego (sobota) odbędzie się inauguracja roku akademickiego 2017/2018 dla studentów rozpoczynających studia na WEiTI od lutego 2018 r.!

Dokumenty będą przyjmowane w dniach 5–6 lutego 2018 r.

Z przyjemnością informujemy, że w sobotę 3 marca 2018 r. odbędzie spotkanie wspomnieniowe byłych studentów Naszego Wydziału, w szczególności tych którzy studiowali w latach 60-tych XX wieku.