Ogłoszenia

Stowarzyszenie eFrei Paris zaprasza studentów informatyki do udziału w międzynarodowym programie iWeek. Aplikuj już dziś i spędź wyjątkowy tydzień w Paryżu w dniach 10 – 17 marca 2018!

W dniach 30 listopada – 2 grudnia przed Gmachem PW pojawi się jarmark świąteczny. Jego celem będzie zebranie środków na stypendia dla najzdolniejszych studentów naszej Uczelni

Politechnika Warszawska zaprasza do udziału w Seminarium Uczelnianym na temat Ustawy 2.0, które odbędzie się 29 listopada 2017 r. o godz. 16:15 w Małej Auli Gmachu Głównego PW

„Legia Akademicka” to uruchomiony przez MON pilotażowy program skierowany do studentów. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do udziału w Dniu Legii Akademickiej. Już 11 stycznia na PW!

15 listopada tradycyjnie obchodzimy Święto Politechniki Warszawskiej. W obchody Święta Uczelni włączają się wszystkie jednostki PW, zarówno studenci, jak i pracownicy naszej Uczelni

Przedstawiamy garść najnowszych propozycji Biura Karier PW – zachęcamy do zapoznania się z ofertą spotkań i warsztatów!

W ciągu najbliższych 10 miesięcy wykonany zostanie kompleksowy remont instalacji elektroenergetycznej, a także szereg prac budowalnych na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych

Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych Politechniki Warszawskiej planuje uruchomienie kolejnej edycji Studium Ochrony przed Hałasem w semestrze letnim 2018

Obrazowe Koło Naukowe RGB oraz Klub Filmowo-Fotograficzny Focus zapraszają na warsztaty z obróbki zdjęć w programie Adobe Lightroom!

Centrum Informatyzacji PW podpisało umowę z firmą Microsoft na dostarczanie oprogramowania. Dzięki temu każdy student oraz pracownik naszej uczelni może za darmo pobrać najnowszą wersję pakietu Office. Każdy może zainstalować pakiet MS Office w pięciu kopiach, np. na komputerze w pracy, w domu, tablecie czy smartfonie.

Zapraszamy na spotkanie z Marcinem Cichym - prezesem Urzędu Komunikacji Elektronicznej. W najbliższą środę 8 listopada w Audytorium Centralnym o godz. 12:15!

Or How I Learned to Stop Worrying About GPS

George T. Schmidt, AESS Distinguished Lecturer

9th November 2017, 12:15, room 229,

Nowowiejska 15/19, Faculty of Electronics and Information Technology,
Warsaw University of Technology, Warsaw, Poland

Koło Naukowe Bezpieczeństwa Informacyjnego zaprasza na pierwsze w tym semestrze spotkanie, które odbędzie się już w środę 25 października 2017!

Zdobądź dwa dyplomy zamiast jednego! Możesz spełnić wymagania programowe dwóch uczelni w tym samym czasie, przez trzy lata na naszym Wydziale i przez rok w Kyungpook National University (Daegu, Korea), aby pochwalić się dwoma dyplomami inżynierskimi: polskim i koreańskim.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach z 4 firmami.

Zapraszamy na Koncert Galowy Orkiestry Rozrywkowej Politechniki Warszawskiej The Engineers Band zatytułowany „Filmowe Inspiracje”, który odbędzie się 24 października br. o godz. 19.00 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.

Od 23 października 2017 r. przewidziany jest remont elewacji skrzydła D. Możliwe utrudnienia przy wjeździe na wewnętrzny dziedziniec.

Zakład Systemów Telekomunikacyjnych IT WEiTI PW oraz IEEE Photonics Society Poland Chapter serdecznie zaprasza na wykład, który odbędzie się już 23. października!