Ogłoszenia

W dniu 24 maja 2018 (czwartek) dr Eugenio Scapparone z INFN - Bologna wygłosi referat pt. "SiPM and related cryogenic electronics challenges and breakthroughs”

Zapraszamy na spotkanie informacyjne organizowane przez Urząd Komunikacji Elektronicznej, które odbędzie się 23 maja o godz. 14:15 w Audytorium Centralnym

Już po raz drugi dwa największe wydziały Politechniki Warszawskiej połączą swoje siły, aby stworzyć najlepszą imprezę w sercu miasta – Elektryczne Elkonalia 2018 !

Celem konkursu jest kształcenie i rozwój młodej kadry w sektorze kosmicznym oraz wsparcie transferu wiedzy pomiędzy uczelniami a firmami sektora kosmicznego.

W środę 16 maja o godz. 16:15 odbędą się warsztaty dotyczące platformy analitycznej KNIME. W pierwszej części spotkania pojawią się informacje o atrakcyjnych stażach dla studentów w Ministerstwie Finansów a także o projektach realizowanych informatycznych realizowanych w MF.

Dwanaście godzin pełnych wrażeń, czekać będzie zarówno na tych małych, jak i większych pasjonatów nauki. Już 19 maja Politechnika Warszawska zaprasza do wspólnego spędzenia dnia i nocy.

11 maja między 15:30 a 19:00 odbędą się warsztaty studentów i absolwentów kierunku Informatyka. Celem warsztatów jest wspólna identyfikacja problemów i potrzeb związanych z kształceniem.

9 maja 2018 r. w Gmachu CZIiTT przy ul. Rektorska 4 odbędzie się wyjątkowa konferencja na temat sztucznej inteligencji!

Biuro ds. Promocji i Informacji PW oraz Biblioteka Główna PW zapraszają na szkolenie, które ma na celu pomóc pracownikom i doktorantom w jak najlepszym przygotowaniu, indeksowaniu i promowaniu własnego dorobku naukowego.

9 maja 2018 r. startuje kolejna edycja Game Dev Fest na WEiTI. Zapraszamy do zapoznania się z programem, który przygotowało Koło Naukowe Twórców Gier "Polygon!

Przedstawiamy garść najnowszych propozycji Biura Karier PW – zachęcamy do zapoznania się z ofertą spotkań i warsztatów, które odbędą się w maju!

Do 7 maja 2018 r. można oddawać głosy w plebiscycie na najlepszych nauczycieli akademickich WEiTI!

Zapraszamy do udziału w seminarium Polskiej Sekcji IEEE, które odbędzie się już 25 kwietnia o godz. 10:00 na WEiTI!

Projekt ma na celu podniesienie kompetencji kadry akademickiej w zakresie stosowania nowoczesnych, innowacyjnych metod dydaktycznych, takich jak stosowanie metody tutoringu w kształceniu.

5 i 6 czerwca 2018 r. w Warszawie odbędzie się 5. edycja międzynarodowej konferencji MCE (Mobile Central Europe). Jest to jedna z największych konferencji w Europie, poświęcona tematyce technologii, tworzenia aplikacji i programowania

„Nowe technologie dla dziewczyn” – to program sty dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną.

Już 19 kwietnia 2018 r. Politechnika Warszawska i Fundacja Edukacyjna Perspektywy zapraszają studentki kierunków informatycznych i pokrewnych na wyjątkowe spotkanie z pracownicami największych i najważniejszych firm technologicznych!

Dnia 25.04.2018 o godz. 9.00-15.00 s. 413A w Zakładzie Systemów Telekomunikacyjnych odbędzie się jednodniowy kurs nt. " Studium wykonalności projektu teleinformatycznego".

Klub Studencki Amplitron wkrótce skończy 48 lat! Świętowanie rozpocznie się od 16 kwietnia 2018 r. (poniedziałek) i potrwa aż do piątku.

Politechnika Warszawska i Fundacja Dekaban ogłaszają konkurs na staż post-doktorski w roku akademickim 2018/2019. Zgłoszenia do 30 kwietnia!