Inauguracja roku akademickiego 2018/2019

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2018/2019 dla studentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych odbędzie się 1 października 2018 r. (poniedziałek) o godz. 18:00 w Dużej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej (Pl. Politechniki 1).

Wykład inauguracyjny pt. "Matematyka spotka się z techniką: próbkowanie sygnałów wczoraj, dziś, jutro" wygłosi dr hab. inż. Jacek Misiurewicz, prof. PW.

Uroczyste powitanie nowo przyjętych studentów studiów pierwszego stopnia odbędzie się bezpośrednio po zakończeniu Inauguracji w Gmachu Głównym w następujących salach:

Automatyka i robotyka – sala 226

Elektronika – sala 231

Informatyka – sala 306

Inżynieria biomedyczna – sala 226

Telekomunikacja – sala 208

Computer Science/Telecommunications – sala 144

UWAGA!!!

Nowo przyjęci studenci, którzy jeszcze tego nie uczynili, powinni przynieść ze sobą na uroczystość Inauguracji:

- zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia studiów w szkole wyższej

- oraz potwierdzenie wniesienia opłaty za legitymację.

Niedostarczenie tych dokumentów uniemożliwi wydanie legitymacji studenckiej.