Studia podyplomowe na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych  oferuje szeroki wachlarz studiów podyplomowych .

Wszystkie oferują najwyższy poziom kształcenia. Oprócz wykładowców
Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych  zajęcia prowadzą nauczyciele akademiccy z innych wydziałów i uczelni, a także specjaliści
z unikalną wiedzą praktyczną.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów, na które można jeszcze aplikować:

1. Głębokie sieci neuronowe ― zastosowania w mediach cyfrowych ― rekrutacja do 18 września br.
  2. Grafika komputerowa ― metody i narzędzia ― rekrutacja do 15 września br.
  3. Java EE ― produkcja oprogramowania   ― rekrutacja do 15 września br.
  4. Ochrona informacji w sieciach i systemach teleinformatycznych: projektowanie i audyt zabezpieczeń  ―  rekrutacja do  15 października br.
  5. Podstawy telekomunikacji i teleinformatyki dla nieinżynierów   ― rekrutacja do  8 października br.
  6. Projektowanie systemów informatycznych z bazami danych  ― rekrutacja do 30 września br.
  7. Zarządzanie projektami: metodyka, praktyka, techniki, narzędzia ― rekrutacja do  28 września br.
  8. Zarządzanie zasobami IT: Architektura, Procesy, Standardy, Jakość   ― rekrutacja do  5 października br.