Zgłoszenia do II edycji katalogu usług B+R Politechniki Warszawskiej

Katalog_Zespoły badawcze_WEiTI PW

Zespoły badawcze zainteresowane udziałem w  II edycji Katalogu usług B+R PW mogą przesyłać swoje zgłoszenia poprzez wypełnienie:

W przypadku wyboru drugiej formy zgłoszenia, dokument należy odesłać na adres:  badania@cziitt.pw.edu.pl

Zgłoszenia zespołów badawczych przyjmowane są  do 31.03.2021 r.

Koordynatorem projektu jest Klaudyna Nowińska (DBA CZIiTT PW):  klaudyna.nowinska@pw.edu.pl

Szczegółowe informacje w sprawie zgłoszeń»

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą edycją  Katalogu usług B+R, prezentującego  Zespoły Badawcze Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Materiał został przygotowany przez  Dział Badań i Analiz CZIiTT PW  we współpracy
z przedstawicielami  Wydziału,  w celu popularyzacji informacji o zakresie działalności badawczej zespołów WEiTI PW oraz promocji oferowanych usług.