Wydarzenia

W dniach 18-20 czerwca 2018 r. na WEiTI odbyła się XV Jubileuszowa Konferencja „Czujniki Optoelektroniczne i Elektroniczne – COE2018” zorganizowana przez Instytut Systemów Elektronicznych. Wzięły w niej udział 64 osoby, w tym 6 osób z zagranicy.

Naukowcy z WEiTI po raz kolejny wyróżnili się podczas konkursów na najlepszą pracę doktorską oraz najlepszy referat zaprezentowany przez młodego autora!

W piątek 29 czerwca 2018 r. w Audytorium Centralnym Gmachu Elektroniki PW odbyło się VIII Zwyczajne Walne Zebranie Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół WEiTI PW - ELKA. Obok corocznych czynności sprawozdawczych, podjęto dwie kluczowe decyzje

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej po raz 26. przyznała stypendia START dla najzdolniejszych młodych naukowców z całej Polski.  Wśród nich nie zabrakło przedstawiciela naszego Wydziału!

Wielkie święto studentów odbyło się 17 maja 2018 przed Gmachem Elektroniki.

„Optoelektroniczny monitoring stanu pacjenta w rezonansie magnetycznym” OPTO-SPARE zdobył drugą nagrodę na wystawie Photonics Innovation Village 2018, podczas jednej z największych konferencji fotonicznych w Europie!

W Czytelni cyfrowej WEiTI pojawiła się nowa wystawa! Tym razem można obejrzeć prace Jerzego Majchrowskiego

Znamy już wyniki Rankingu Studiów Inżynierskich! Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych z najlepszą Informatyką w Polsce. Elektronika i Telekomunikacja oraz Inżynieria Biomedyczna na WEiTI również w ścisłej czołówce! 

W dniach 7-8 kwietnia 2018 r. Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych otworzył swoje drzwi dla kandydatów na studia!

6 kwietnia 2018 r. Minister Finansów prof. dr hab. Teresa Czerwińska i Dziekan prof. dr hab. inż. Krzysztof Zaremba podpisali porozumienie w zakresie działalności edukacyjnej, naukowej i badawczej.

W sobotę 3 marca 2018 r. odbyło się wyjątkowe Spotkanie Absolwentów. W wydarzeniu wzięło udział ponad 280 byłych studentów Wydziału z Polski i zagranicy

5 kwietnia 2018 w Małej Auli Gmachu Głównego PW odbędzie się spotkanie z dr. inż. Marcinem Kaczkanem, uczestnikiem narodowej wyprawy na K2!

W czwartek 22 marca 2018 r. odbyło się 41. Spotkanie Zawodowe organizowane przez Stowarzyszenie Absolwentów pt. "Co możesz zyskać będąc wiarygodny finansowo"

W dniu 14 marca 2018 r. na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych PW odbyło się seminarium firmy Intel o cyberbezpieczeństwie i sztucznej inteligencji

Zapraszamy do obejrzenia nowej wystawy pt. "Impresje luksemburskie" w Czytelni cyfrowej WEiTI! Tym razem przedstawiamy zdjęcia i linoryty Doroty Myko

W czwartek 22 lutego 2018 r. odbyło się kolejne Spotkanie Zawodowe organizowane przez Stowarzyszenie Absolwentów, którego myślą przewodnią było: "Zarządzanie ryzykiem finansowym w biznesie i życiu osobistym" 

Profesor Jerzy Woźnicki odebrał tytuł doktora honoris causa Kijowskiego Narodowego Uniwersytetu im. T. Szewczenki. 

W dniach 5-6 marca (poniedziałek i wtorek) na naszym Wydziale odbyły się XXI Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków! 

W sobotę 17 lutego uroczyście przywitaliśmy nowych studentów i wręczyliśmy dyplomy absolwentom WEiTI!