Drzwi Otwarte na WEiTI

W dniach 7-8 kwietnia 2018 r. Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych otworzył swoje drzwi dla kandydatów na studia!

Wiosna w końcu zawitała na WEiTI, a wraz z nią tłumy kandydatów na studia, którzy odwiedzili Politechnikę Warszawską podczas Dni Otwartych. Stoisko Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych w Dużej Auli Gmachu Głównego PW jak co roku cieszyło się dużym zainteresowaniem, a studenci z wielką pasją i zaangażowaniem odpowiadali na wszystkie pytania tegorocznych maturzystów.

Można było porozmawiać ze studentami, otrzymać fajny gadżet, ale nie był to koniec atrakcji! W Gmachu Elektroniki na kandydatów czekali przewodnicy, którzy zabierali chętnych w podróż po najciekawszych laboratoriach WEiTI. Tym sposobem wiele osób dotarło m.in. do laboratorium robotyki czy fotoniki i dowiedziało się jak działa komora bezechowa.

Na kandydatów czekały również Koła Naukowe i Kluby Studenckie. Swoją działalność zaprezentowały: Koło Naukowe Robotyki BIONIK, Koło Naukowe Mikrosystemów ONYKS, Koło Naukowe Twórców Gier POLYGON, a także Koło Naukowe Radiolokacji i Cyfrowego Cyfrowego Przetwarzania Sygnałów. Ponadto można było poznać ofertę Akademickiego Klubu Turystycznego MALUCH, a także wpaść do Klubu AMPLITRON.

W ramach Drzwi Otwartych odbyło się również spotkanie informacyjne, które poprowadził Prodziekan ds. Studenckich dr inż. Zbigniew Gajo. Dla wielu maturzystów był to być może pierwszy wykład w dużej uczelnianej auli.

Dziękujemy Wydziałowej Radzie Samorządu Studentów WEiTI za aktywne włączenie się w przygotowanie Drzwi Otwartych. Kołom Naukowym za zaprezentowanie swoich licznych pasji, a Klubom Studenckim za pokazanie, że życie studenckie to nie tylko nauka.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA >>GALERII ZDJĘĆ